Witchcraft Academy – prawdziwa radocha dla wszystkich sympatyków slotów

4.4 /5
10 darmowych spinów bez depozytu Play Now

Na pozór może się zdawać, że Witchcraft Academy to wyłącznie typowa gra automatowa jakich niemało w Internecie. Kołowrotki, loga, kolory – wszystko to kojarzymy już z wielu zwyczajnych automatów internetowych. Gwarantuję mimo to, że kiedy dojdziesz do zakończenia tej publikacji, skojarzysz, na czym polega szczególność tej gry. Nie wydłużając już wobec tego wstępu, nakłaniam do przeczytania zdawkowego opisu gry slotowej Witchcraft Academy.

Witchcraft Academy jawi się dość typowo, jeśli chodzi o prezencję samej gry i jej szatę graficzną. Również sam interfejs, jest wyjątkowo zwyczajny i nie odbiega od tego, do czego przystosowaliśmy się. Tą cechę nie sposób jednoznacznie ustalić za defekt czy pozytyw, gdyż za bardzo uzależnione jest to od personalnych skłonności każdego klienta. Jeżeli o moją osobę chodzi, to samemu lubię funkcjonalność i nie poprawianie tego, co i tak jest już właściwe, a więc zwyczajny i mniej nowatorski interfejs programu Witchcraft Academy uwzględniam na plus. To jak ty go osądzisz, zależy zaś tylko od ciebie.

Technologiczne detale na temat Witchcraft Academy

Witchcraft Academy ma 5 kołowrotków, co prowadzi do tego, że automat ta nie odbiega nazbyt od gros sławnych gier automatowych. Co do tego jest to raczej typowy i bardzo staromodny program. Równocześnie Witchcraft Academy posiada 20 linii wypłat, co jak przypuszczam jest dość uczciwą wartością. Niewątpliwie ułatwia ona wygranie wielkiej sumy grosza, biorąc pod uwagę zdania, jakie pisują na ten temat ludzie na grupach dyskusyjnych, zadedykowanych tematyce hazardowej. Największy dopuszczalny zakład w Witchcraft Academy wynosi €100, co przy sposobnym szczęściu oraz dzięki wspomnianym wcześniej uwarunkowaniom umożliwia nam na zdobycie małej fortuny.

Witchcraft Academy nie jest może szczególnie nową grą, zatem nie warto spodziewać się po niej nieprzeciętnie dobrych uwarunkowań i jakichś mocno rewolucyjnych szczegółów. Niemniej Witchcraft Academy ma oczywiście No jackpoty, bez których obecnie nie sposób dać sobie radę. Ich brak byłby z pewnością nieoczekiwaną, aczkolwiek kłopotliwą niespodzianką. Nie powinniście się zamartwiać, to nie jest niespodzianka o której sygnalizowałem.

Prawdziwa gratka – 10 darmowych spinów bez depozytu w Witchcraft Academy!

Jest nią zaś dostępny w Witchcraft Academy bonus! Przywykliśmy już do tego, że to bezsprzecznie gratisy są czymś, czym właściciele kasyn najsilniej próbują skusić do swojego kasyna nowych klientów. Im konkurencyjniejsza oferta, tym szersze nasze zaciekawienie! Nic zatem dziwnego w tym, że posiadacze gry, czyli firma BGO oraz jej autorzy, czyli NetEnt, uszczęśliwili nas bonusem w postaci 10 darmowych spinów bez depozytu o szczególnie wielkiej jakości! Z tego powodu możliwość powiększenia swojej wygranej przyrasta do bardzo dużych wymiarów!

Zakończenie będzie skrótowe, gdyż nie ma co się nadmiernie dużo rozwodzić na ten problem. Witchcraft Academy to ekscytująca, chociaż również tradycyjna gra. Ma ona mimo wzystko swoje zalety (10 darmowych spinów bez depozytu!), które prowadzą do tego, że opinia na temat tego wytworu powinna dodatkowo podskoczyć. Polecam!