Wild Wild Chest – stuprocentowa radocha dla wszystkich fanów slotów

4.3 /5
do 100 € i 100 darmowych spinów Play Now

Pozornie może się wydawać, że Wild Wild Chest to wyłącznie pospolita gra hazardowa jakich mnóstwo w Internecie. Szpule, znaki, barwy – wszystko to znamy już z mrowia zwyczajnych slotów online. Ręczę mimo to, że gdy dociągniesz do końca artykułu, pojmiesz, na czym polega niepospolitość tej gry. Nie wydłużając już wobec tego przedmowy, zapraszam do przestudiowania zwięzłego opisu gry hazardowej Wild Wild Chest.

Wild Wild Chest jawi się względnie standardowo, jeśli idzie o formę samej gry i jej szatę graficzną. Również sam interfejs, jest wysoce tradycyjny i nie odróżnia się od tego, do czego się przyzwyczailiśmy. Tą właściwość ciężko definitywnie oszacować jako wadę czy zaletę, bowiem za mocno uzależnione jest to od indywidualnych sentymntów każdego gracza. Jeżeli o moją osobę chodzi, to osobiście lubię praktyczność i nie korygowanie tego, co i tak jest już dobre, czyli standardowy i mniej nowatorski interfejs slotu Wild Wild Chest zaliczam na plus. To jak ty go ocenisz, zależy natomiast jedynie od ciebie.

Techniczne drobiazgi dotyczące Wild Wild Chest

Wild Wild Chest posiada 5 kołowrotków, co powoduje, że slot ta nie odbiega nadmiernie od gros znanych gier hazardowych. Co do tego jest to raczej konwencjonalny i silnie zachowawczy program. Równocześnie Wild Wild Chest stosuje 20 paylinesów, co jak mniemam jest względnie godziwą liczbą. Niewątpliwie udostępnia ona wygranie nielichej ilości gotówki, biorąc pod rozwagę opinie, jakie pisują na ten temat ludzie na grupach dyskusyjnych, zadedykowanych problematyce hazardowej. Maksymalny dopuszczalny zakład w Wild Wild Chest wynosi €2.5, co przy sposobnym szczęściu oraz dzięki wymienionym uprzednio okolicznościom umożliwia nam na osiągnięcie niedużej fortuny.

Wild Wild Chest nie jest wprawdzie nadzwyczaj młodą grą, zatem nie należy oczekiwać się po niej szczególnie dobrych warunków i jakichś bardzo oryginalnych detali. W każdym razie Wild Wild Chest ma oczywiście No jackpoty, bez których w dzisiejszych czasach ciężko poradzić sobie. Ich brak byłby bez wątpienia zaskakującą, aczkolwiek przykrą niespodzianką. Nie powinniście się zadręczać, to nie jest niespodzianka o której sygnalizowałem.

Realna okazja – do 100 € i 100 darmowych spinów w Wild Wild Chest!

Jest nią tymczasem udostępniony w Wild Wild Chest bonus! Dostosowaliśmy się już do tego, iż to bezsprzecznie premie są tym, czym programiści szczególnie chcą skusić do siebie nowych użytkowników. Im opłacalniejsza oferta, tym znaczniejsze nasze zaciekawienie! Nic zatem dziwnego w tym, że właściciele gry, a więc spółka Mr Green oraz jej wynalazcy, czyli Red Tiger, uszczęśliwili nas bonusem pod postacią do 100 € i 100 darmowych spinów o bardzo wielkiej jakości! Na skutek tego ewentualność powiększenia swojej wygranej przyrasta do niezwykle wielkich wymiarów!

Podsumowanie będzie skrótowe, dlatego, że nie ma co się nazbyt dużo rozwodzić na ten temat. Wild Wild Chest to pociągająca, jakkolwiek również dogmatyczna gra. Ma ona jednak swoje walory (do 100 € i 100 darmowych spinów!), które powodują, że nota tego dzieła musi jeszcze przyrosnąć. Polecam!