Wild Water – autentyczna frajda dla wszystkich entuzjastów slotów

4.6 /5
100 funtów i 200 darmowych spinów Play Now

Z pozoru może się zdawać, że Wild Water to po prostu zwykła gra slotowa jakich niemało w Internecie. Kołowrotki, symbole, barwy – wszystko to kojarzymy już z bezliku zwykłych gier internetowych. Gwarantuję jednak, że zanim dotrzesz do końcówki artykułu, zrozumiesz, na czym polega szczególność tej gry. Nie przeciągając już wobec tego początku, namawiam do przewertowania lapidarnego zarysu gry automatowej Wild Water.

Wild Water jawi się raczej klasycznie, jeśli idzie o formę samej gry i jej szatę graficzną. Poza tym sam interfejs, jest bardzo stereotypowy i nie odróżnia się od tego, do czego przywykliśmy. Tą właściwość niełatwo stanowczo ustalić jako defekt czy plus, bowiem za mocno zależy to od indywidualnych upodobań każdego klienta. Jeżeli o moją osobę chodzi, to sam lubię funkcjonalność i nie szlifowanie tego, co i tak jest już dobre, a więc standardowy i mniej osobliwy interfejs programu Wild Water wliczam na plus. To jak ty go osądzisz, zależy zaś jedynie od ciebie.

Sprzętowe niuanse dotyczące Wild Water

Wild Water ma 5 szpul, co powoduje, że gra ta nie odróżnia się nadmiernie od lwiej części modnych gier automatowych. Odnośnie tego jest to właściwie konwencjonalny i mocno zachowawczy program. Zarazem Wild Water posiada 20 paylinesów, co jak sądzę jest w miarę porządną liczbą. Na pewno udostępnia ona zdobycie dużej liczby pieniędzy, biorąc w rachubę poglądy, jakie wypisują na ten temat ludzie na forach internetowych, poświęconych problematyce hazardowej. Najwyższy dozwolony zakład w Wild Water wynosi €50, co przy sposobnym farcie oraz dzięki przytoczonym dopiero co uwarunkowaniom pozwala nam na zyskanie niedużej fortuny.

Wild Water nie jest jednak bardzo nową grą, dlatego nie warto spodziewać się po niej niezwykle dobrych uwarunkowań i jakichś bardzo rewolucyjnych detali. Mimo wszystko Wild Water posiada ma się rozumieć No jackpoty, bez których obecnie nie sposób się obyć. Ich brak byłby niewątpliwie zaskakującą, jednak przykrą niespodzianką. Nie powinniście się zamartwiać, to nie jest niespodzianka o której mówiłem.

Prawdziwa gratka – 100 funtów i 200 darmowych spinów w Wild Water!

Jest nią natomiast osiągalny w Wild Water bonus! Przyzwyczailiśmy się już do tego, iż to właśnie bonusy są tym, czym autorzy najmocniej pragną pozyskać dla swojej firmy świeżych ludzi. Im lepsza oferta, tym obszerniejsze nasze zaciekawienie! Nic zatem osobliwego w tym, że właściciele gry, a więc firma Casino.com a także jej twórcy, czyli NetEnt, obdarzyli nas bonusem w postaci 100 funtów i 200 darmowych spinów o niebywale wielkiej jakości! Z racji tego szansa pomnożenia swojej wygranej przyrasta do naprawdę wielkich wymiarów!

Zakończenie będzie zwięzłe, dlatego, że nie ma co się nazbyt wiele rozwodzić na ten problem. Wild Water to pociągająca, choć także dogmatyczna gra. Ma ona jednakże swoje pozytywy (100 funtów i 200 darmowych spinów!), które sprawiają, że osąd tego dzieła musi nadprogramowo wzmóc się. Zalecam!