Wild Swarm – stuprocentowa frajda dla wszystkich miłośników slotów

4.3 /5
do 100 € i 100 darmowych spinów Play Now

Pozornie może się zdawać, że Wild Swarm to jedynie typowa gra slotowa jakich mnóstwo w Internecie. Bębny, znaki, odcienie – wszystko to znamy już z mrowia zwyczajnych slotów internetowych. Zapewniam mimo to, że zanim dojdziesz do końcówki tekstu, pojmiesz, na czym polega niezwykłość tej gry. Nie przeciągając już wobec tego przedmowy, zapraszam do przestudiowania krótkiego opisu gry hazardowej Wild Swarm.

Wild Swarm przedstawia się względnie konwencjonalnie, jeśli chodzi o wygląd samej gry i jej szatę graficzną. Poza tym sam interfejs, jest wyjątkowo tradycyjny i nie odbiega od tego, do czego się przyzwyczailiśmy. Tą cechę nie sposób stanowczo zdefiniować jako defekt czy atut, ponieważ za bardzo zależy to od osobistych preferencji każdego użytkownika. Jeśli o moją osobę chodzi, to osobiście cenię sobie funkcjonalność i nie naprawianie tego, co i tak jest już dobre, czyli normalny i mniej innowacyjny interfejs automatu Wild Swarm uwzględniam na plus. To jak ty go ocenisz, zależy zaś jedynie od ciebie.

Technologiczne detale dotyczące Wild Swarm

Wild Swarm ma 5 bębnów, co prowadzi do tego, że automat ta nie odstaje za bardzo od gros popularnych gier automatowych. Po tym kątem jest to właściwie standardowy i silnie staromodny automat. Przy tym Wild Swarm posiada 20 linii wypłat, co jak przypuszczam jest dość porządną liczbą. Niewątpliwie ułatwia ona zdobycie nielichej liczby gotówki, biorąc pod rozwagę osądy, jakie piszą na jej temat ludzie na grupach dyskusyjnych, poświęconych dziedzinie hazardowej. Maksymalny dopuszczalny zakład w Wild Swarm równa się €10, co przy sposobnym szczęściu oraz dzięki wspomnianym uprzednio uwarunkowaniom pozwala nam na osiągnięcie niedużej fortuny.

Wild Swarm nie jest jednak nadzwyczaj świeżą grą, zatem nie ma co oczekiwać się po niej wyjątkowo porządnych możliwości i jakichś mocno oryginalnych detali. Bądź co bądź Wild Swarm posiada rzecz jasna No jackpoty, bez których aktualnie nie sposób się obyć. Ich brak byłby niewątpliwie nieprzewidzianą, jednak niewesołą niespodzianką. Nie powinniście się przejmować, to nie jest niespodzianka o której wspominałem.

Rzeczywista gratka – do 100 € i 100 darmowych spinów w Wild Swarm!

Jest nią tymczasem udostępniony w Wild Swarm bonus! Przyzwyczailiśmy się już do tego, że to dokładnie gratisy są czymś, czym programiści najsilniej chcą pozyskać dla siebie nowych użytkowników. Im opłacalniejsza propozycja, tym znaczniejsze nasze zaciekawienie! Nic więc zaskakującego w tym, że posiadacze slotu, czyli firma Mr Green i jej twórcy, czyli Push Gaming, obsypali nas bonusem w postaci do 100 € i 100 darmowych spinów o niebywale wysokiej wadze! Z tego powodu szansa zwielokrotnienia swojej nagrody rośnie do naprawdę dużych wielkości!

Podsumowanie będzie krótkie, ponieważ nie trzeba się zbytnio dużo rozwodzić na ten temat. Wild Swarm to pociągająca, choć bardzo dogmatyczna gra. Ma ona jednakże swoje plusy (do 100 € i 100 darmowych spinów!), które sprawiają, że osąd tego wytworu musi dodatkowo podskoczyć. Rekomenduję!