Wild Beats – prawdziwa radocha dla wszystkich amatorów gier hazardowych

3.7 /5
100 funtów i 200 darmowych spinów Play Now

Na pozór może się wydawać, że Wild Beats to tylko zwykła gra slotowa jakich niemało w Internecie. Szpule, emblematy, kolorystyki – wszystko to kojarzymy już z bezliku podstawowych gier internetowych. Ręczę jednak, że kiedy dociągniesz do końca tej publikacji, zrozumiesz, na czym polega wyjątkowość tej gry. Nie przedłużając już wobec tego początku, nakłaniam do przewertowania zwięzłego komentarza dotyczącego gry hazardowej Wild Beats.

Wild Beats przedstawia się stosunkowo modelowo, jeśli chodzi o powierzchowność samej gry i jej oprawę graficzną. Co więcej sam interfejs, jest wyjątkowo stereotypowy i nie odbiega od tego, do czego przywykliśmy. Tą cechę niełatwo jednoznacznie oszacować jako skazę lub zaletę, bowiem za bardzo zależy to od osobistych sentymntów każdego użytkownika. Jeśli o mnie chodzi, to samemu cenię sobie praktyczność i nie szlifowanie tego, co i tak jest już odpowiednie, czyli zwyczajny i mniej innowacyjny interfejs programu Wild Beats wliczam na plus. To jak ty go osądzisz, zależy natomiast tylko od ciebie.

Technologiczne drobiazgi o Wild Beats

Wild Beats ma 5 bębnów, co prowadzi do tego, że gra ta nie odbiega nadmiernie od większości znanych gier automatowych. Pod tym względem jest to raczej standardowy i silnie konserwatywny automat. Zarazem Wild Beats stosuje 25 linii wypłat, co jak czuję jest stosunkowo porządną wartością. Na pewno ułatwia ona zdobycie wysokiej ilości kasy, biorąc pod uwagę komentarze, jakie pisują na ten temat użytkownicy na forach internetowych, poświęconych tematyce hazardowej. Najwyższy możliwy zakład w Wild Beats sięga €100, co przy optymalnym szczęściu oraz dzięki wspomnianym wcześniej warunkom pozwala nam na zdobycie niedużej fortuny.

Wild Beats nie jest może szczególnie nową grą, dlatego nie ma co spodziewać się po niej bardzo dobrych warunków i jakichś bardzo awangardowych detali. Niemniej Wild Beats posiada oczywiście No jackpoty, bez których w dzisiejszych czasach ciężko dać sobie radę. Ich brak byłby z pewnością nieprzewidzianą, jednak przykrą niespodzianką. Nie musicie się niepokoić, to nie jest niespodzianka o której mówiłem.

Wiarygodna szansa – 100 funtów i 200 darmowych spinów w Wild Beats!

Jest nią natomiast dostępny w Wild Beats bonus! Zaadoptowaliśmy się już do tego, że to aktualnie bonusy są czymś, czym właściciele kasyn najmocniej starają się przyciągnąć do swojego kasyna nowych graczy. Im atrakcyjniejsza oferta, tym większe nasze zaciekawienie! Nic więc osobliwego w tym, że właściciele automatu, a więc firma Casino.com a także jej wynalazcy, czyli Playtech, obdzielili nas bonusem pod postacią 100 funtów i 200 darmowych spinów o naprawdę znacznej jakości! Na skutek tego perspektywa pomnożenia swojej wygranej rośnie do bezgranicznie dużych rozmiarów!

Podsumowanie będzie zwięzłe, ponieważ nie ma co się nazbyt wiele rozpisywać na ten temat. Wild Beats to interesująca, jakkolwiek również tradycyjna gra. Ma ona jednakże swoje plusy (100 funtów i 200 darmowych spinów!), które sprawiają, że opinia na temat tego produktu musi nadprogramowo podskoczyć. Polecam!