White Rabbit – stuprocentowa radocha dla wszystkich miłośników gier hazardowych

5.0 /5
100% do 200 EUR Play Now

Złudnie może się wydawać, że White Rabbit to tylko zwykła gra hazardowa jakich niemało w Internecie. Rolki, loga, barwy – wszystko to znamy już z całego mnóstwa zwykłych gier online. Gwarantuję mimo to, że kiedy dojdziesz do zakończenia artykułu, pojmiesz, w czym leży szczególność tej gry. Nie przedłużając już wobec tego początku, zapraszam do przewertowania lapidarnego opisu gry slotowej White Rabbit.

White Rabbit prezentuje się dosyć klasycznie, jeśli idzie o formę samej gry i jej oprawę graficzną. Także sam interfejs, jest wyjątkowo zwyczajny i nie odbiega od tego, do czego przystosowaliśmy się. Tą właściwość nie sposób jednoznacznie oszacować za wadę lub plus, ponieważ za mocno zależy to od osobistych skłonności każdego gracza. Jeśli o moją osobę chodzi, to samemu lubię prostotę i nie naprawianie tego, co i tak jest już dobre, a więc normalny i mniej rewolucyjny interfejs programu White Rabbit wliczam na plus. To jak ty go zaszeregujesz, zależy zaś jedynie od ciebie.

Technologiczne niuanse o White Rabbit

White Rabbit posiada 5 bębnów, co powoduje, że automat ta nie odbiega nadmiernie od lwiej części znanych gier automatowych. Po tym kątem jest to właściwie typowy i silnie konserwatywny automat. Jednocześnie White Rabbit używa 248382 linii wypłat, co jak mniemam jest w miarę sprawiedliwą liczbą. Z pewnością udostępnia ona zdobycie nielichej ilości grosza, biorąc pod rozwagę opinie, jakie wypisują na ten temat gracze na grupach dyskusyjnych, zadedykowanych dziedzinie hazardowej. Najwyższy dopuszczalny zakład w White Rabbit równa się €5, co przy optymalnym farcie oraz dzięki wymienionym uprzednio uwarunkowaniom pozwala nam na zyskanie małej fortuny.

White Rabbit nie jest jednak szczególnie nową grą, toteż nie warto oczekiwać się po niej nieprzeciętnie korzystnych uwarunkowań i jakichś mocno rewolucyjnych detali. W każdym razie White Rabbit ma oczywiście No jackpoty, bez których obecnie nie sposób się obyć. Ich brak byłby z pewnością niespodziewaną, chociaż niewesołą niespodzianką. Nie musicie się przejmować, to nie jest niespodzianka o której nadmieniałem.

Rzeczywista okazja – 100% do 200 EUR w White Rabbit!

Jest nią tymczasem dostępny w White Rabbit bonus! Przywykliśmy już do tego, iż to właśnie premie są tym, czym właściciele kasyn szczególnie próbują zyskać dla swojej firmy świeżych klientów. Im konkurencyjniejsza oferta, tym większe nasze zainteresowanie! Nic zatem zaskakującego w tym, że posiadacze slotu, czyli przedsiębiorstwo NetBet i jej autorzy, czyli Big Time Gaming, obdarzyli nas bonusem pod postacią 100% do 200 EUR o niebywale wielkiej wadze! Na skutek tego możność zwielokrotnienia swojej nagrody wzrasta do bardzo wyniosłych rozmiarów!

Podsumowanie będzie skrótowe, ponieważ nie trzeba się zanadto dużo rozwodzić na ten problem. White Rabbit to pasjonująca, jakkolwiek także dogmatyczna gra. Ma ona jednakże swoje walory (100% do 200 EUR!), które prowadzą do tego, że nota tego wytworu powinna nadprogramowo wzrosnąć. Polecam!