Wheel of Fortune – oryginalna frajda dla wszystkich entuzjastów slotów

3.9 /5
100% do 100 € Play Now

Z pozoru może się zdawać, że Wheel of Fortune to po prostu pospolita gra automatowa jakich dużo w Internecie. Rolki, symbole, kolory – wszystko to znamy już z setek szablonowych gier internetowych. Zaświadczam jednak, że gdy dojdziesz do zakończenia tekstu, skojarzysz, na czym polega wyjątkowość tej gry. Nie rozciągając już wobec tego przedmowy, zachęcam do przeczytania zwięzłego opisu gry automatowej Wheel of Fortune.

Wheel of Fortune prezentuje się względnie typowo, jeśli idzie o prezencję samej gry i jej oprawę graficzną. Poza tym sam interfejs, jest szczególnie stereotypowy i nie odbiega od tego, do czego przystosowaliśmy się. Tą właściwość trudno jednoznacznie zdefiniować za wadę lub atut, ponieważ za mocno jest to zależne od osobistych sentymntów każdego gracza. Jeśli o mnie chodzi, to samemu cenię sobie prostotę i nie poprawianie tego, co i tak jest już odpowiednie, a więc typowy i mniej innowacyjny interfejs slotu Wheel of Fortune zaliczam na plus. To jak ty go osądzisz, zależy natomiast tylko od ciebie.

Technologiczne niuanse na temat Wheel of Fortune

Wheel of Fortune posiada 5 kołowrotków, co prowadzi do tego, że automat ta nie odbiega nazbyt od większości popularnych gier slotowych. Po tym kątem jest to raczej konwencjonalny i bardzo staromodny program. Zarazem Wheel of Fortune używa 5 paylinesów, co jak przypuszczam jest w miarę uczciwą liczbą. Bez wątpienia umożliwia ona zdobycie wielkiej ilości kasy, biorąc pod uwagę poglądy, jakie pozostawiają na jej temat użytkownicy na grupach dyskusyjnych, poświęconych problematyce hazardowej. Maksymalny możliwy zakład w Wheel of Fortune sięga €1, co przy sposobnym farcie oraz dzięki wspomnianym uprzednio okolicznościom umożliwia nam na zyskanie niedużej fortuny.

Wheel of Fortune nie jest wprawdzie nadzwyczaj nową grą, więc nie ma co oczekiwać się po niej niezwykle dobrych możliwości i jakichś bardzo oryginalnych szczegółów. Bądź co bądź Wheel of Fortune ma ma się rozumieć No jackpoty, bez których aktualnie trudno poradzić sobie. Ich brak byłby z pewnością niespodziewaną, jakkolwiek przykrą niespodzianką. Nie powinniście się zadręczać, to nie jest niespodzianka o której mówiłem.

Wiarygodna sposobność – 100% do 100 € w Wheel of Fortune!

Jest nią zaś udostępniony w Wheel of Fortune bonus! Przyzwyczailiśmy się już do tego, że to aktualnie gratisy są czymś, czym twórcy najsilniej pragną skusić do swojej firmy nowych graczy. Im konkurencyjniejsza oferta, tym szersze nasze zainteresowanie! Nic przeto dziwnego w tym, że posiadacze automatu, czyli spółka Ikibu Casino a także jej wynalazcy, czyli IGT, uszczęśliwili nas bonusem pod postacią 100% do 100 € o niebywale znacznej jakości! Na skutek tego ewentualność pomnożenia swojej wygranej wzrasta do bezgranicznie dużych wymiarów!

Podsumowanie będzie lakoniczne, bo też nie ma co się nadmiernie dużo rozwodzić na ten temat. Wheel of Fortune to ekscytująca, jakkolwiek również ortodoksyjna gra. Ma ona jednakże swoje atuty (100% do 100 €!), które czynią to, że nota tego produktu powinna jeszcze narosnąć. Rekomenduję!