What’s Cookin? – oryginalna zabawa dla wszystkich miłośników automatów

4.6 /5
100 funtów i 200 darmowych spinów Play Now

Pozornie może się wydawać, że What’s Cookin? to po prostu przeciętna gra slotowa jakich dużo w Internecie. Kołowrotki, znaki, barwy – wszystko to kojarzymy już z całego mnóstwa zwykłych automatów internetowych. Gwarantuję mimo to, że gdy dojdziesz do końcówki tej publikacji, pojmiesz, na czym polega nieprzeciętność tej gry. Nie przeciągając już więc początku, nakłaniam do przestudiowania krótkiego komentarza dotyczącego gry automatowej What’s Cookin?.

What’s Cookin? przedstawia się dosyć standardowo, jeśli idzie o prezencję samej gry i jej oprawę graficzną. Poza tym sam interfejs, jest wysoce zwyczajny i nie odbiega od tego, do czego nawykliśmy. Tą cechę trudno jednoznacznie ustalić za przywarę lub zaletę, bowiem za bardzo zależy to od osobistych upodobań każdego użytkownika. Jeżeli o moją osobę chodzi, to samemu cenię sobie prostotę i nie poprawianie tego, co i tak jest już dobre, czyli standardowy i mniej nowatorski interfejs programu What’s Cookin? uwzględniam na plus. To jak ty go zaopiniujesz, zależy natomiast tylko od ciebie.

Sprzętowe szczegóły o What’s Cookin?

What’s Cookin? ma 5 bębnów, co prowadzi do tego, że gra ta nie odbiega zbytnio od gros sławnych gier automatowych. Co do tego jest to właściwie konwencjonalny i silnie konserwatywny slot. Jednocześnie What’s Cookin? stosuje 30 linii wypłat, co jak mniemam jest względnie uczciwą wartością. Z pewnością udostępnia ona zyskanie dużej liczby pieniędzy, biorąc w rachubę poglądy, jakie pisują na ten temat gracze na grupach dyskusyjnych, poświęconych problematyce hazardowej. Maksymalny dopuszczalny zakład w What’s Cookin? równa się €50, co przy sposobnym szczęściu oraz dzięki wymienionym uprzednio uwarunkowaniom pozwala nam na osiągnięcie małej fortuny.

What’s Cookin? nie jest wprawdzie szczególnie nową grą, dlatego nie warto oczekiwać się po niej bardzo porządnych sposobności i jakichś bardzo nieszablonowych detali. W każdym razie What’s Cookin? ma ma się rozumieć No jackpoty, bez których aktualnie ciężko poradzić sobie. Ich brak byłby na pewno nieprzewidzianą, aczkolwiek przykrą niespodzianką. Nie musicie się przejmować, to nie jest niespodzianka o której wspominałem.

Realna szansa – 100 funtów i 200 darmowych spinów w What’s Cookin?!

Jest nią natomiast udostępniony w What’s Cookin? bonus! Przywykliśmy już do tego, że to właśnie gratisy są tym, czym autorzy najmocniej pragną zyskać dla swojej firmy nowych ludzi. Im lepsza propozycja, tym większe nasze zaciekawienie! Nic więc zaskakującego w tym, że właściciele gry, a więc przedsiębiorstwo Casino.com oraz jej programiści, czyli Playtech, obdarzyli nas bonusem pod postacią 100 funtów i 200 darmowych spinów o niebywale dużej randze! Z tego powodu ewentualność pomnożenia swojej wygranej rośnie do bezgranicznie wysokich rozmiarów!

Podsumowanie będzie skrótowe, dlatego, że nie ma co się nadmiernie wiele rozwodzić na ten problem. What’s Cookin? to pociągająca, chociaż także dogmatyczna gra. Ma ona jednakże swoje pozytywy (100 funtów i 200 darmowych spinów!), które prowadzą do tego, że ocena tego wytworu musi dodatkowo wzmóc się. Zalecam!