Wacky Waters – oryginalna zabawa dla wszystkich entuzjastów automatów

3.6 /5
100 funtów i 200 darmowych spinów Play Now

Pozornie może się wydawać, że Wacky Waters to wyłącznie pospolita gra hazardowa jakich niemało w Internecie. Szpule, znaki, kolorystyki – wszystko to znamy już z setek zwyczajnych slotów online. Zaświadczam jednak, że gdy dotrzesz do końca recenzji, pojmiesz, w czym leży szczególność tej gry. Nie przeciągając już więc przedmowy, namawiam do przewertowania zdawkowego komentarza dotyczącego gry slotowej Wacky Waters.

Wacky Waters ukazuje się raczej konwencjonalnie, jeśli chodzi o wygląd samej gry i jej szatę graficzną. Ponadtko sam interfejs, jest mocno zwyczajny i nie odstaje od tego, do czego przywykliśmy. Tą właściwość nie sposób stanowczo określić jako defekt czy walor, ponieważ za bardzo jest to zależne od personalnych upodobań każdego gracza. Jeśli o moją osobę chodzi, to osobiście lubię klarowność i nie szlifowanie tego, co i tak jest już dobre, a więc standardowy i mniej osobliwy interfejs slotu Wacky Waters zaliczam na plus. To jak ty go ocenisz, zależy zaś tylko od ciebie.

Techniczne drobiazgi dotyczące Wacky Waters

Wacky Waters ma 5 bębnów, co powoduje, że automat ta nie odstaje nadmiernie od większości popularnych gier automatowych. W tej sprawie jest to właściwie typowy i mocno zachowawczy slot. Zarazem Wacky Waters posiada 15 linii wypłat, co jak sądzę jest stosunkowo porządną sumą. Na pewno udostępnia ona wygranie dużej liczby pieniędzy, biorąc pod rozwagę komentarze, jakie pisują na jej temat osoby na grupach dyskusyjnych, zadedykowanych dziedzinie hazardowej. Najwyższy dopuszczalny zakład w Wacky Waters wynosi €5, co przy sposobnym szczęściu oraz dzięki przytoczonym dopiero co uwarunkowaniom umożliwia nam na zdobycie średniej fortuny.

Wacky Waters nie jest jednak nadzwyczaj nową grą, zatem nie należy oczekiwać się po niej niezwykle dobrych sposobności i jakichś mocno awangardowych detali. Mimo wszystko Wacky Waters ma rzecz jasna No jackpoty, bez których obecnie ciężko się obyć. Ich brak byłby niewątpliwie nieoczekiwaną, jakkolwiek przykrą niespodzianką. Nie powinniście się zadręczać, to nie jest niespodzianka o której wspominałem.

Wiarygodna sposobność – 100 funtów i 200 darmowych spinów w Wacky Waters!

Jest nią tymczasem dostępny w Wacky Waters bonus! Przywykliśmy już do tego, iż to dokładnie bonusy są czymś, czym programiści szczególnie starają się zwabić do siebie świeżych graczy. Im lepsza propozycja, tym obszerniejsze nasze zainteresowanie! Nic przeto dziwnego w tym, że właściciele automatu, a więc firma Casino.com a także jej twórcy, czyli Playtech, obsypali nas bonusem w postaci 100 funtów i 200 darmowych spinów o niebywale wysokiej randze! Na skutek tego perspektywa pomnożenia swojej wygranej wzrasta do niezwykle dużych wielkości!

Podsumowanie będzie niedługie, gdyż nie trzeba się zanadto dużo rozpisywać na ten temat. Wacky Waters to interesująca, aczkolwiek bardzo ortodoksyjna gra. Ma ona mimo wzystko swoje plusy (100 funtów i 200 darmowych spinów!), które sprawiają, że osąd tego programu musi jeszcze przyrosnąć. Zalecam!