Very Fruity – stuprocentowa frajda dla wszystkich sympatyków slotów

4.8 /5
10 darmowych spinów bez depozytu Play Now

Z pozoru może się zdawać, że Very Fruity to po prostu standardowa gra automatowa jakich dużo w Internecie. Bębny, emblematy, odcienie – wszystko to znamy już z wielu zwyczajnych slotów online. Zaświadczam jednak, że gdy dotrzesz do końcówki artykułu, skojarzysz, w czym leży szczególność tej gry. Nie rozciągając już więc początku, nakłaniam do przewertowania lapidarnego komentarza dotyczącego gry slotowej Very Fruity.

Very Fruity ukazuje się dosyć typowo, jeśli chodzi o prezencję samej gry i jej oprawę graficzną. Także sam interfejs, jest bardzo stereotypowy i nie odstaje od tego, do czego nawykliśmy. Tą właściwość nie sposób definitywnie określić za skazę czy pozytyw, bowiem za mocno jest to zależne od indywidualnych preferencji każdego klienta. Jeżeli o mnie chodzi, to samemu lubię prostotę i nie poprawianie tego, co i tak jest już właściwe, czyli normalny i mniej nowatorski interfejs programu Very Fruity zaliczam na plus. To jak ty go osądzisz, zależy natomiast tylko od ciebie.

Techniczne szczegóły na temat Very Fruity

Very Fruity ma N/A kołowrotków, co prowadzi do tego, że automat ta nie odstaje nadmiernie od gros modnych gier hazardowych. W tej sprawie jest to właściwie tradycyjny i bardzo konserwatywny automat. Zarazem Very Fruity używa N/A paylinesów, co jak czuję jest względnie uczciwą sumą. Bez wątpienia umożliwia ona wygranie znacznej liczby pieniędzy, biorąc w rachubę poglądy, jakie pozostawiają na jej temat gracze na grupach dyskusyjnych, zadedykowanych problematyce hazardowej. Maksymalny dopuszczalny zakład w Very Fruity wynosi €2.5, co przy odpowiednim farcie oraz dzięki wspomnianym uprzednio okolicznościom pozwala nam na zyskanie małej fortuny.

Very Fruity nie jest wprawdzie wyjątkowo świeżą grą, toteż nie warto spodziewać się po niej bardzo korzystnych uwarunkowań i jakichś bardzo awangardowych szczegółów. Niemniej Very Fruity posiada rzecz jasna No jackpoty, bez których w dzisiejszych czasach nie sposób poradzić sobie. Ich brak byłby z pewnością nieoczekiwaną, jednak niewesołą niespodzianką. Nie powinniście się zadręczać, to nie jest niespodzianka o której nadmieniałem.

Prawdziwa gratka – 13 no deposit free spins on selected slots w Very Fruity!

Jest nią tymczasem dostępny w Very Fruity bonus! Przywykliśmy już do tego, iż to bezsprzecznie bonusy są tym, czym autorzy najmocniej starają się skusić do swojego kasyna świeżych klientów. Im lepsza propozycja, tym większe nasze zaciekawienie! Nic zatem dziwnego w tym, że posiadacze slotu, a więc firma BGO a także jej programiści, czyli SG, obdzielili nas bonusem w postaci 13 no deposit free spins on selected slots o szczególnie sporej jakości! Dzięki temu szansa powiększenia swojej nagrody przyrasta do bardzo dużych wymiarów!

Podsumowanie będzie niedługie, gdyż nie trzeba się zanadto dużo rozpisywać na ten temat. Very Fruity to interesująca, choć także konserwatywna gra. Ma ona mimo wzystko swoje zalety (13 no deposit free spins on selected slots!), które powodują, że ocena tego dzieła musi nadprogramowo przyrosnąć. Zalecam!