Valley of the Gods – stuprocentowa frajda dla wszystkich sympatyków slotów

3.5 /5
100% do 100 € Play Now

Na pozór może się zdawać, że Valley of the Gods to po prostu zwykła gra slotowa jakich dużo w Internecie. Bębny, emblematy, odcienie – wszystko to kojarzymy już z wielu podstawowych slotów internetowych. Zaświadczam jednak, że gdy dotrzesz do zakończenia tej publikacji, zrozumiesz, na czym polega szczególność tej gry. Nie rozciągając już wobec tego początku, zapraszam do przestudiowania lapidarnego komentarza dotyczącego gry automatowej Valley of the Gods.

Valley of the Gods prezentuje się względnie standardowo, jeśli chodzi o oblicze samej gry i jej oprawę graficzną. Co więcej sam interfejs, jest bardzo szablonowy i nie odbiega od tego, do czego przystosowaliśmy się. Tą cechę niełatwo stanowczo określić za minus lub atut, bowiem za mocno jest to zależne od indywidualnych upodobań każdego gracza. Jeżeli o mnie chodzi, to sam lubię funkcjonalność i nie poprawianie tego, co i tak jest już zdatne, czyli typowy i mniej innowacyjny interfejs automatu Valley of the Gods wliczam na plus. To jak ty go zaopiniujesz, zależy natomiast tylko od ciebie.

Technologiczne niuanse o Valley of the Gods

Valley of the Gods ma 5 szpul, co powoduje, że automat ta nie odbiega za bardzo od większości sławnych gier hazardowych. Pod tym względem jest to raczej konwencjonalny i bardzo staromodny automat. Jednocześnie Valley of the Gods posiada 45 paylinesów, co jak czuję jest względnie uczciwą wartością. Bez wątpienia ułatwia ona wygranie nielichej liczby gotówki, biorąc pod rozwagę opinie, jakie pozostawiają na jej temat gracze na grupach dyskusyjnych, poświęconych problematyce hazardowej. Maksymalny dozwolony zakład w Valley of the Gods równa się €10, co przy optymalnym szczęściu oraz dzięki wspomnianym uprzednio okolicznościom pozwala nam na wygranie niedużej fortuny.

Valley of the Gods nie jest wprawdzie bardzo nową grą, więc nie warto oczekiwać się po niej nieprzeciętnie korzystnych warunków i jakichś mocno nowatorskich elementów. Bądź co bądź Valley of the Gods posiada ma się rozumieć No jackpoty, bez których aktualnie nie sposób dać sobie radę. Ich brak byłby bez wątpienia niespodziewaną, jakkolwiek kłopotliwą niespodzianką. Nie musicie się zamartwiać, to nie jest niespodzianka o której sygnalizowałem.

Rzeczywista gratka – 100% do 100 € w Valley of the Gods!

Jest nią za to osiągalny w Valley of the Gods bonus! Przywykliśmy już do tego, iż to właśnie gratisy są czymś, czym programiści najsilniej chcą zyskać dla swojego kasyna nowych użytkowników. Im opłacalniejsza oferta, tym szersze nasze zaciekawienie! Nic zatem dziwnego w tym, że właściciele slotu, a więc spółka Ikibu Casino oraz jej twórcy, czyli Yggdrasil, obdarzyli nas bonusem w formie 100% do 100 € o bardzo sporej wadze! Dzięki temu perspektywa poszerzenia swojej nagrody wzrasta do bardzo wyniosłych rozmiarów!

Podsumowanie będzie krótkie, ponieważ nie trzeba się zanadto dużo rozpisywać na ten problem. Valley of the Gods to ekscytująca, chociaż także dogmatyczna gra. Ma ona mimo wzystko swoje plusy (100% do 100 €!), które powodują, że ocena tego programu musi dodatkowo narosnąć. Polecam!