Upgradium – prawdziwa rozrywka dla wszystkich miłośników slotów

3.6 /5
100 funtów i 200 darmowych spinów Play Now

Fałszywie może się wydawać, że Upgradium to po prostu standardowa gra hazardowa jakich dużo w Internecie. Rolki, symbole, barwy – wszystko to znamy już z mrowia szablonowych gier internetowych. Zaświadczam jednak, że zanim dociągniesz do końca recenzji, skojarzysz, na czym polega wyjątkowość tej gry. Nie rozciągając już wobec tego wprowadzenia, namawiam do przestudiowania zwięzłego zarysu gry automatowej Upgradium.

Upgradium jawi się dosyć klasycznie, jeśli idzie o powierzchowność samej gry i jej oprawę graficzną. Ponadtko sam interfejs, jest wyjątkowo zwyczajny i nie odstaje od tego, do czego nawykliśmy. Tą właściwość trudno kategorycznie zdefiniować jako defekt czy plus, ponieważ za bardzo uzależnione jest to od personalnych upodobań każdego klienta. Jeśli o mnie chodzi, to sam cenię sobie funkcjonalność i nie szlifowanie tego, co i tak jest już wartościowe, a więc standardowy i mniej rewolucyjny interfejs programu Upgradium uwzględniam na plus. To jak ty go zaszeregujesz, zależy natomiast jedynie od ciebie.

Technologiczne niuanse dotyczące Upgradium

Upgradium ma 5 bębnów, co powoduje, że slot ta nie odbiega zbytnio od większości modnych gier hazardowych. Pod tym względem jest to właściwie typowy i mocno zachowawczy program. Jednocześnie Upgradium stosuje 25 linii wypłat, co jak czuję jest względnie sprawiedliwą wartością. Bez wątpienia udostępnia ona zyskanie dużej liczby pieniędzy, biorąc pod rozwagę komentarze, jakie pozostawiają na jej temat użytkownicy na grupach dyskusyjnych, zadedykowanych tematyce hazardowej. Najwyższy dozwolony zakład w Upgradium równa się €5, co przy odpowiednim szczęściu oraz dzięki wymienionym wcześniej warunkom pozwala nam na wygranie niedużej fortuny.

Upgradium nie jest wprawdzie wyjątkowo nową grą, toteż nie należy spodziewać się po niej bardzo korzystnych możliwości i jakichś bardzo rewolucyjnych szczegółów. Niemniej Upgradium ma naturalnie No jackpoty, bez których w dzisiejszych czasach nie sposób dać sobie radę. Ich brak byłby niewątpliwie nieprzewidzianą, chociaż kłopotliwą niespodzianką. Nie musicie się niepokoić, to nie jest niespodzianka o której nadmieniałem.

Prawdziwa gratka – 100 funtów i 200 darmowych spinów w Upgradium!

Jest nią zaś dostępny w Upgradium bonus! Przywykliśmy już do tego, że to aktualnie bonusy są czymś, czym właściciele kasyn najmocniej próbują zyskać dla swojego kasyna świeżych użytkowników. Im korzystniejsza oferta, tym obszerniejsze nasze zaciekawienie! Nic zatem osobliwego w tym, że właściciele gry, czyli przedsiębiorstwo Casino.com oraz jej wynalazcy, czyli Playtech, obdarzyli nas bonusem w formie 100 funtów i 200 darmowych spinów o naprawdę wielkiej wadze! Z racji tego perspektywa powiększenia swojej nagrody rośnie do naprawdę wielkich wielkości!

Podsumowanie będzie skrótowe, ponieważ nie ma co się nadmiernie wiele rozpisywać na ten temat. Upgradium to interesująca, chociaż także dogmatyczna gra. Ma ona mimo wzystko swoje plusy (100 funtów i 200 darmowych spinów!), które czynią to, że opinia na temat tego programu musi jeszcze podskoczyć. Rekomenduję!