Treasure Mine – autentyczna radocha dla wszystkich fanów automatów

3.6 /5
do 100 € i 100 darmowych spinów Play Now

Na pozór może się zdawać, że Treasure Mine to po prostu zwykła gra slotowa jakich mnóstwo w Internecie. Bębny, emblematy, kolory – wszystko to kojarzymy już z bezliku zwykłych automatów online. Zapewniam jednak, że zanim dociągniesz do końca tej publikacji, skojarzysz, w czym leży wyjątkowość tej gry. Nie wydłużając już zatem przedmowy, namawiam do przewertowania zdawkowego zarysu gry automatowej Treasure Mine.

Treasure Mine przedstawia się dość klasycznie, jeśli chodzi o oblicze samej gry i jej szatę graficzną. Także sam interfejs, jest wysoce szablonowy i nie odstaje od tego, do czego przywykliśmy. Tą właściwość nie sposób jasno ustalić jako minus czy zaletę, gdyż za mocno zależy to od personalnych sentymntów każdego gracza. Jeżeli o moją osobę chodzi, to osobiście lubię praktyczność i nie poprawianie tego, co i tak jest już dobre, czyli zwykły i mniej innowacyjny interfejs gry Treasure Mine zaliczam na plus. To jak ty go zaszeregujesz, zależy zaś wyłącznie od ciebie.

Technologiczne drobiazgi na temat Treasure Mine

Treasure Mine ma 5 kołowrotków, co prowadzi do tego, że automat ta nie odróżnia się nadmiernie od większości popularnych gier slotowych. Po tym kątem jest to raczej tradycyjny i bardzo konserwatywny automat. Przy tym Treasure Mine ma 40 paylinesów, co jak uważam jest w miarę uczciwą wartością. Na pewno umożliwia ona wygranie znacznej liczby kasy, biorąc pod rozwagę osądy, jakie piszą na ten temat użytkownicy na forach internetowych, poświęconych problematyce hazardowej. Najwyższy możliwy zakład w Treasure Mine sięga €10, co przy odpowiednim farcie oraz dzięki wymienionym dopiero co warunkom umożliwia nam na zdobycie niedużej fortuny.

Treasure Mine nie jest jednak wyjątkowo nową grą, zatem nie warto oczekiwać się po niej niezwykle korzystnych sposobności i jakichś bardzo awangardowych szczegółów. Bądź co bądź Treasure Mine ma oczywiście No jackpoty, bez których współcześnie ciężko się obejść. Ich brak byłby niewątpliwie nieprzewidzianą, aczkolwiek przykrą niespodzianką. Nie musicie się zamartwiać, to nie jest niespodzianka o której wspominałem.

Realna szansa – do 100 € i 100 darmowych spinów w Treasure Mine!

Jest nią tymczasem osiągalny w Treasure Mine bonus! Przywykliśmy już do tego, że to aktualnie bonusy są tym, czym autorzy szczególnie zamierzają przyciągnąć do swojej firmy świeżych użytkowników. Im opłacalniejsza propozycja, tym większe nasze zaciekawienie! Nic zatem dziwnego w tym, że właściciele gry, a więc korporacja Mr Green a także jej wynalazcy, czyli Red Tiger Gaming, obsypali nas bonusem w formie do 100 € i 100 darmowych spinów o szczególnie sporej jakości! Z tego powodu perspektywa poszerzenia swojej nagrody przyrasta do naprawdę wysokich wielkości!

Zakończenie będzie lakoniczne, ponieważ nie ma co się nadmiernie dużo rozwodzić na ten problem. Treasure Mine to fascynująca, choć również konserwatywna gra. Ma ona jednak swoje atuty (do 100 € i 100 darmowych spinów!), które sprawiają, że ocena tego wytworu powinna dodatkowo narosnąć. Polecam!