Top Trumps Celebs – stuprocentowa zabawa dla wszystkich fanów gier hazardowych

4.1 /5
100 funtów i 200 darmowych spinów Play Now

Pozornie może się zdawać, że Top Trumps Celebs to tylko zwykła gra hazardowa jakich wiele w Internecie. Kołowrotki, emblematy, barwy – wszystko to kojarzymy już z bezliku banalnych slotów internetowych. Zaświadczam mimo to, że zanim dojdziesz do końca artykułu, pojmiesz, w czym leży wyjątkowość tej gry. Nie rozciągając już wobec tego początku, zachęcam do przeczytania zdawkowego zarysu gry automatowej Top Trumps Celebs.

Top Trumps Celebs ukazuje się dosyć standardowo, jeśli chodzi o formę samej gry i jej szatę graficzną. Również sam interfejs, jest wyjątkowo szablonowy i nie odróżnia się od tego, do czego przystosowaliśmy się. Tą cechę ciężko kategorycznie oszacować jako skazę lub walor, ponieważ za bardzo uzależnione jest to od indywidualnych upodobań każdego gracza. Jeśli o moją osobę chodzi, to samemu lubię funkcjonalność i nie szlifowanie tego, co i tak jest już dobre, czyli typowy i mniej nowatorski interfejs slotu Top Trumps Celebs zaliczam na plus. To jak ty go ocenisz, zależy zaś jedynie od ciebie.

Techniczne szczegóły na temat Top Trumps Celebs

Top Trumps Celebs ma 5 kołowrotków, co powoduje, że slot ta nie odbiega za bardzo od lwiej części modnych gier slotowych. W tej sprawie jest to właściwie typowy i mocno staromodny program. Zarazem Top Trumps Celebs stosuje 20 linii wypłat, co jak uważam jest dość uczciwą wartością. Niewątpliwie umożliwia ona zyskanie wysokiej liczby grosza, biorąc pod rozwagę opinie, jakie pisują na ten temat gracze na grupach dyskusyjnych, poświęconych tematyce hazardowej. Największy dopuszczalny zakład w Top Trumps Celebs wynosi €1, co przy odpowiednim farcie oraz dzięki wymienionym dopiero co okolicznościom pozwala nam na osiągnięcie niedużej fortuny.

Top Trumps Celebs nie jest wprawdzie wyjątkowo świeżą grą, dlatego nie ma co oczekiwać się po niej bardzo dobrych uwarunkowań i jakichś bardzo oryginalnych detali. Mimo wszystko Top Trumps Celebs posiada ma się rozumieć No jackpoty, bez których aktualnie trudno się obyć. Ich brak byłby bez wątpienia niespodziewaną, aczkolwiek kłopotliwą niespodzianką. Nie powinniście się zadręczać, to nie jest niespodzianka o której mówiłem.

Realna gratka – 100 funtów i 200 darmowych spinów w Top Trumps Celebs!

Jest nią natomiast osiągalny w Top Trumps Celebs bonus! Zaadoptowaliśmy się już do tego, iż to właśnie gratisy są tym, czym twórcy najsilniej starają się zyskać dla siebie świeżych graczy. Im atrakcyjniejsza propozycja, tym znaczniejsze nasze zaciekawienie! Nic przeto dziwnego w tym, że właściciele gry, a więc firma Casino.com i jej twórcy, czyli Playtech, uszczęśliwili nas bonusem w postaci 100 funtów i 200 darmowych spinów o szczególnie dużej wadze! Dzięki temu szansa poszerzenia swojej wygranej rośnie do niezwykle wysokich wymiarów!

Podsumowanie będzie krótkie, ponieważ nie ma co się zanadto wiele rozwodzić na ten temat. Top Trumps Celebs to pasjonująca, choć również dogmatyczna gra. Ma ona mimo wzystko swoje pozytywy (100 funtów i 200 darmowych spinów!), które powodują, że nota tego dzieła powinna nadprogramowo wzrosnąć. Rekomenduję!