Top Gun – stuprocentowa zabawa dla wszystkich entuzjastów automatów

4.6 /5
100 funtów i 200 darmowych spinów Play Now

Na pozór może się wydawać, że Top Gun to po prostu standardowa gra slotowa jakich mnóstwo w Internecie. Bębny, emblematy, kolory – wszystko to kojarzymy już z mrowia podstawowych slotów online. Zaświadczam jednak, że gdy dotrzesz do końca tej publikacji, pojmiesz, na czym polega wyjątkowość tej gry. Nie przedłużając już zatem przedmowy, zachęcam do przeczytania krótkiego komentarza dotyczącego gry hazardowej Top Gun.

Top Gun jawi się dosyć modelowo, jeśli idzie o prezencję samej gry i jej oprawę graficzną. Ponadtko sam interfejs, jest wysoce zwyczajny i nie odbiega od tego, do czego się przyzwyczailiśmy. Tą właściwość niełatwo jednoznacznie ustalić za minus czy walor, bowiem za bardzo uzależnione jest to od osobistych upodobań każdego użytkownika. Jeżeli o mnie chodzi, to sam cenię sobie prostotę i nie poprawianie tego, co i tak jest już odpowiednie, a więc normalny i mniej oryginalny interfejs programu Top Gun wliczam na plus. To jak ty go osądzisz, zależy zaś jedynie od ciebie.

Sprzętowe szczegóły o Top Gun

Top Gun ma 5 szpul, co powoduje, że automat ta nie odróżnia się za bardzo od lwiej części znanych gier automatowych. Po tym kątem jest to właściwie standardowy i silnie konserwatywny program. Jednocześnie Top Gun stosuje 243 paylinesów, co jak uważam jest stosunkowo sprawiedliwą liczbą. Na pewno ułatwia ona zdobycie nielichej liczby grosza, biorąc w rachubę poglądy, jakie wypisują na jej temat użytkownicy na grupach dyskusyjnych, poświęconych problematyce hazardowej. Maksymalny dozwolony zakład w Top Gun równa się €50, co przy sposobnym farcie oraz dzięki wymienionym uprzednio okolicznościom umożliwia nam na zyskanie niedużej fortuny.

Top Gun nie jest jednak bardzo młodą grą, toteż nie należy spodziewać się po niej bardzo korzystnych uwarunkowań i jakichś mocno nieszablonowych detali. Mimo wszystko Top Gun ma naturalnie No jackpoty, bez których współcześnie ciężko się obyć. Ich brak byłby niewątpliwie nieprzewidzianą, chociaż przykrą niespodzianką. Nie powinniście się martwić, to nie jest niespodzianka o której pisałem.

Realna szansa – 100 funtów i 200 darmowych spinów w Top Gun!

Jest nią natomiast udostępniony w Top Gun bonus! Zaadoptowaliśmy się już do tego, iż to aktualnie premie są tym, czym twórcy szczególnie próbują przyciągnąć do swojego kasyna świeżych graczy. Im korzystniejsza oferta, tym większe nasze zainteresowanie! Nic więc zaskakującego w tym, że posiadacze automatu, czyli korporacja Casino.com a także jej autorzy, czyli Playtech, uszczęśliwili nas bonusem w formie 100 funtów i 200 darmowych spinów o szczególnie dużej jakości! Z tego powodu perspektywa pomnożenia swojej wygranej rośnie do bardzo wielkich wymiarów!

Zakończenie będzie skrótowe, gdyż nie trzeba się zbytnio dużo rozpisywać na ten temat. Top Gun to ekscytująca, jakkolwiek również ortodoksyjna gra. Ma ona mimo wzystko swoje pozytywy (100 funtów i 200 darmowych spinów!), które sprawiają, że osąd tego produktu musi dodatkowo przyrosnąć. Rekomenduję!