The Wild Chase – prawdziwa frajda dla wszystkich miłośników automatów

3.8 /5
100 funtów i 200 darmowych spinów Play Now

Fałszywie może się wydawać, że The Wild Chase to jedynie typowa gra slotowa jakich dużo w Internecie. Rolki, znaki, kolorystyki – wszystko to kojarzymy już z wielu podstawowych slotów internetowych. Daję gwarancję jednak, że zanim dociągniesz do końcówki tej publikacji, skojarzysz, na czym polega niepospolitość tej gry. Nie przedłużając już więc wstępu, zapraszam do przeczytania lapidarnego komentarza dotyczącego gry automatowej The Wild Chase.

The Wild Chase jawi się względnie typowo, jeśli chodzi o powierzchowność samej gry i jej szatę graficzną. Ponadtko sam interfejs, jest szczególnie szablonowy i nie odstaje od tego, do czego się przyzwyczailiśmy. Tą właściwość ciężko jasno zdefiniować jako defekt lub walor, ponieważ za bardzo zależy to od osobistych preferencji każdego użytkownika. Jeśli o moją osobę chodzi, to samemu cenię sobie prostotę i nie korygowanie tego, co i tak jest już odpowiednie, czyli zwyczajny i mniej rewolucyjny interfejs gry The Wild Chase wliczam na plus. To jak ty go zaszeregujesz, zależy zaś jedynie od ciebie.

Technologiczne niuanse dotyczące The Wild Chase

The Wild Chase posiada 5 bębnów, co sprawia, że automat ta nie odstaje nazbyt od lwiej części sławnych gier hazardowych. Po tym kątem jest to raczej tradycyjny i znacznie zachowawczy program. Równocześnie The Wild Chase ma 25 paylinesów, co jak uważam jest względnie godziwą wartością. Bez wątpienia udostępnia ona zyskanie dużej sumy gotówki, biorąc w rachubę opinie, jakie pisują na ten temat osoby na forach internetowych, zadedykowanych dziedzinie hazardowej. Maksymalny dozwolony zakład w The Wild Chase równa się €100, co przy sposobnym szczęściu oraz dzięki wymienionym dopiero co okolicznościom umożliwia nam na osiągnięcie średniej fortuny.

The Wild Chase nie jest może szczególnie świeżą grą, zatem nie ma co spodziewać się po niej nieprzeciętnie fajnych warunków i jakichś bardzo nieszablonowych detali. Niemniej The Wild Chase ma oczywiście No jackpoty, bez których obecnie nie sposób poradzić sobie. Ich brak byłby na pewno niespodziewaną, jednak przykrą niespodzianką. Nie powinniście się zadręczać, to nie jest niespodzianka o której wspominałem.

Realna gratka – 100 funtów i 200 darmowych spinów w The Wild Chase!

Jest nią natomiast dostępny w The Wild Chase bonus! Przywykliśmy już do tego, iż to aktualnie premie są tym, czym autorzy szczególnie zamierzają zwabić do siebie nowych użytkowników. Im konkurencyjniejsza oferta, tym obszerniejsze nasze zainteresowanie! Nic zatem zaskakującego w tym, że posiadacze gry, czyli spółka Casino.com i jej twórcy, czyli Quickspin, obdarowali nas bonusem w formie 100 funtów i 200 darmowych spinów o naprawdę sporej randze! Z tego powodu możliwość poszerzenia swojej wygranej wzrasta do bezgranicznie wysokich rozmiarów!

Zakończenie będzie krótkie, ponieważ nie ma co się zbytnio dużo rozwodzić na ten problem. The Wild Chase to pasjonująca, aczkolwiek bardzo dogmatyczna gra. Ma ona jednak swoje pozytywy (100 funtów i 200 darmowych spinów!), które powodują, że opinia na temat tego wytworu powinna dodatkowo podskoczyć. Polecam!