The Phantom’s Curse – autentyczna radocha dla wszystkich fanów automatów

4.3 /5
100 funtów i 200 darmowych spinów Play Now

Fałszywie może się wydawać, że The Phantom’s Curse to tylko typowa gra hazardowa jakich dużo w Internecie. Kołowrotki, wzory, kolorystyki – wszystko to znamy już z wielu banalnych slotów online. Zapewniam jednak, że zanim dotrzesz do końcówki recenzji, skojarzysz, w czym leży wyjątkowość tej gry. Nie przedłużając już więc początku, zachęcam do przewertowania zdawkowego opisu gry slotowej The Phantom’s Curse.

The Phantom’s Curse prezentuje się stosunkowo modelowo, jeśli chodzi o prezencję samej gry i jej szatę graficzną. Co więcej sam interfejs, jest wyjątkowo szablonowy i nie odstaje od tego, do czego się przyzwyczailiśmy. Tą właściwość trudno jednoznacznie oszacować za minus lub atut, gdyż za mocno zależy to od osobistych preferencji każdego użytkownika. Jeśli o mnie chodzi, to sam lubię klarowność i nie korygowanie tego, co i tak jest już właściwe, a więc zwyczajny i mniej oryginalny interfejs automatu The Phantom’s Curse wliczam na plus. To jak ty go ocenisz, zależy zaś wyłącznie od ciebie.

Technologiczne szczegóły o The Phantom’s Curse

The Phantom’s Curse posiada 5 bębnów, co sprawia, że slot ta nie odróżnia się za bardzo od gros popularnych gier automatowych. Pod tym względem jest to raczej standardowy i silnie zachowawczy slot. Jednocześnie The Phantom’s Curse ma 40 linii wypłat, co jak mniemam jest w miarę porządną sumą. Na pewno umożliwia ona zdobycie wysokiej liczby kasy, biorąc pod rozwagę osądy, jakie pozostawiają na jej temat gracze na grupach dyskusyjnych, poświęconych problematyce hazardowej. Maksymalny dozwolony zakład w The Phantom’s Curse równa się €25, co przy odpowiednim szczęściu oraz dzięki wymienionym uprzednio uwarunkowaniom umożliwia nam na zdobycie średniej fortuny.

The Phantom’s Curse nie jest może wyjątkowo świeżą grą, więc nie warto oczekiwać się po niej wyjątkowo fajnych możliwości i jakichś bardzo nieszablonowych elementów. W każdym razie The Phantom’s Curse ma rzecz jasna No jackpoty, bez których obecnie ciężko się obyć. Ich brak byłby niewątpliwie nieprzewidzianą, jakkolwiek niewesołą niespodzianką. Nie musicie się martwić, to nie jest niespodzianka o której wspominałem.

Realna okazja – 100 funtów i 200 darmowych spinów w The Phantom’s Curse!

Jest nią za to dostępny w The Phantom’s Curse bonus! Zaadoptowaliśmy się już do tego, że to dokładnie premie są czymś, czym programiści najmocniej starają się zwabić do siebie świeżych graczy. Im atrakcyjniejsza propozycja, tym znaczniejsze nasze zaciekawienie! Nic więc zaskakującego w tym, że właściciele automatu, a więc firma Casino.com a także jej programiści, czyli NetEnt, uszczęśliwili nas bonusem pod postacią 100 funtów i 200 darmowych spinów o niebywale sporej jakości! Na skutek tego ewentualność zwielokrotnienia swojej nagrody rośnie do niezwykle wyniosłych wymiarów!

Podsumowanie będzie niedługie, bo też nie trzeba się zanadto dużo rozpisywać na ten problem. The Phantom’s Curse to pasjonująca, jakkolwiek bardzo konserwatywna gra. Ma ona jednak swoje walory (100 funtów i 200 darmowych spinów!), które powodują, że osąd tego wytworu powinna nadprogramowo narosnąć. Rekomenduję!