The Mask of Zorro – oryginalna radocha dla wszystkich entuzjastów automatów

4.2 /5
100 funtów i 200 darmowych spinów Play Now

Pozornie może się wydawać, że The Mask of Zorro to jedynie pospolita gra automatowa jakich wiele w Internecie. Szpule, loga, odcienie – wszystko to znamy już z bezliku podstawowych gier internetowych. Zapewniam mimo to, że zanim dociągniesz do końcówki tej publikacji, pojmiesz, na czym polega niezwykłość tej gry. Nie wydłużając już zatem wstępu, zapraszam do przewertowania lapidarnego komentarza dotyczącego gry hazardowej The Mask of Zorro.

The Mask of Zorro ukazuje się dość konwencjonalnie, jeśli idzie o powierzchowność samej gry i jej szatę graficzną. Co więcej sam interfejs, jest wysoce zwyczajny i nie odróżnia się od tego, do czego nawykliśmy. Tą właściwość niełatwo definitywnie zdefiniować za skazę czy walor, bowiem za bardzo zależy to od personalnych skłonności każdego gracza. Jeżeli o moją osobę chodzi, to osobiście lubię klarowność i nie naprawianie tego, co i tak jest już odpowiednie, czyli standardowy i mniej nowatorski interfejs programu The Mask of Zorro wliczam na plus. To jak ty go zaopiniujesz, zależy natomiast jedynie od ciebie.

Techniczne detale na temat The Mask of Zorro

The Mask of Zorro posiada 5 szpul, co sprawia, że gra ta nie odbiega nadmiernie od gros znanych gier automatowych. Co do tego jest to raczej tradycyjny i silnie zachowawczy slot. Równocześnie The Mask of Zorro stosuje 40 linii wypłat, co jak uważam jest w miarę porządną sumą. Na pewno umożliwia ona zdobycie nielichej sumy gotówki, biorąc pod rozwagę poglądy, jakie pisują na ten temat gracze na grupach dyskusyjnych, zadedykowanych problematyce hazardowej. Najwyższy możliwy zakład w The Mask of Zorro wynosi €1, co przy sposobnym farcie oraz dzięki przytoczonym uprzednio uwarunkowaniom pozwala nam na zdobycie małej fortuny.

The Mask of Zorro nie jest jednak szczególnie młodą grą, więc nie należy oczekiwać się po niej bardzo dobrych możliwości i jakichś mocno rewolucyjnych elementów. Bądź co bądź The Mask of Zorro posiada naturalnie No jackpoty, bez których w dzisiejszych czasach nie sposób się obyć. Ich brak byłby na pewno nieprzewidzianą, jednak przykrą niespodzianką. Nie powinniście się martwić, to nie jest niespodzianka o której wspominałem.

Realna okazja – 100 funtów i 200 darmowych spinów w The Mask of Zorro!

Jest nią natomiast udostępniony w The Mask of Zorro bonus! Zaadoptowaliśmy się już do tego, że to bezsprzecznie gratisy są tym, czym autorzy najsilniej próbują przyciągnąć do siebie świeżych użytkowników. Im korzystniejsza propozycja, tym obszerniejsze nasze zainteresowanie! Nic więc osobliwego w tym, że właściciele slotu, a więc korporacja Casino.com i jej twórcy, czyli Playtech, obsypali nas bonusem w formie 100 funtów i 200 darmowych spinów o naprawdę sporej jakości! Dzięki temu możliwość zwielokrotnienia swojej nagrody wzrasta do naprawdę dużych rozmiarów!

Zakończenie będzie krótkie, dlatego, że nie ma co się zanadto wiele rozpisywać na ten problem. The Mask of Zorro to pociągająca, chociaż także tradycyjna gra. Ma ona mimo wzystko swoje plusy (100 funtów i 200 darmowych spinów!), które sprawiają, że osąd tego wytworu powinna dodatkowo podskoczyć. Rekomenduję!