The Legend of Shangri-La Cluster Pays – prawdziwa rozrywka dla wszystkich fanów automatów

3.6 /5
100 funtów i 200 darmowych spinów Play Now

Z pozoru może się zdawać, że The Legend of Shangri-La Cluster Pays to wyłącznie przeciętna gra hazardowa jakich dużo w Internecie. Kołowrotki, wzory, odcienie – wszystko to znamy już z mrowia szablonowych slotów internetowych. Ręczę mimo to, że kiedy dojdziesz do końca artykułu, zrozumiesz, w czym leży nieprzeciętność tej gry. Nie wydłużając już wobec tego przedmowy, zachęcam do przeczytania krótkiego komentarza dotyczącego gry hazardowej The Legend of Shangri-La Cluster Pays.

The Legend of Shangri-La Cluster Pays przedstawia się dość modelowo, jeśli idzie o wygląd samej gry i jej szatę graficzną. Poza tym sam interfejs, jest szczególnie tradycyjny i nie odstaje od tego, do czego przystosowaliśmy się. Tą właściwość ciężko stanowczo określić za defekt lub plus, ponieważ za mocno zależy to od personalnych sentymntów każdego użytkownika. Jeśli o mnie chodzi, to sam cenię sobie klarowność i nie szlifowanie tego, co i tak jest już zdatne, czyli zwykły i mniej innowacyjny interfejs programu The Legend of Shangri-La Cluster Pays uwzględniam na plus. To jak ty go zaszeregujesz, zależy zaś wyłącznie od ciebie.

Sprzętowe drobiazgi o The Legend of Shangri-La Cluster Pays

The Legend of Shangri-La Cluster Pays posiada 6 kołowrotków, co powoduje, że automat ta nie odbiega zbytnio od gros modnych gier hazardowych. Pod tym względem jest to raczej standardowy i silnie konserwatywny slot. Przy tym The Legend of Shangri-La Cluster Pays stosuje 10 paylinesów, co jak sądzę jest dość porządną liczbą. Niewątpliwie udostępnia ona zyskanie znacznej liczby gotówki, biorąc pod rozwagę komentarze, jakie wypisują na ten temat gracze na forach internetowych, zadedykowanych tematyce hazardowej. Największy dozwolony zakład w The Legend of Shangri-La Cluster Pays równa się €1, co przy optymalnym farcie oraz dzięki przytoczonym wcześniej okolicznościom umożliwia nam na osiągnięcie średniej fortuny.

The Legend of Shangri-La Cluster Pays nie jest wprawdzie nadzwyczaj świeżą grą, dlatego nie warto spodziewać się po niej nieprzeciętnie fajnych możliwości i jakichś bardzo awangardowych szczegółów. Niemniej The Legend of Shangri-La Cluster Pays posiada naturalnie No jackpoty, bez których w dzisiejszych czasach ciężko się obejść. Ich brak byłby bez wątpienia niespodziewaną, jakkolwiek przykrą niespodzianką. Nie powinniście się zamartwiać, to nie jest niespodzianka o której pisałem.

Wiarygodna sposobność – 100 funtów i 200 darmowych spinów w The Legend of Shangri-La Cluster Pays!

Jest nią zaś udostępniony w The Legend of Shangri-La Cluster Pays bonus! Zaadoptowaliśmy się już do tego, iż to aktualnie bonusy są tym, czym właściciele kasyn najbardziej chcą zyskać dla siebie nowych ludzi. Im lepsza propozycja, tym znaczniejsze nasze zaciekawienie! Nic zatem osobliwego w tym, że właściciele slotu, a więc spółka Casino.com oraz jej programiści, czyli NetEnt, uszczęśliwili nas bonusem pod postacią 100 funtów i 200 darmowych spinów o szczególnie wysokiej jakości! Z tego powodu szansa pomnożenia swojej wygranej rośnie do bezgranicznie wysokich wielkości!

Podsumowanie będzie krótkie, dlatego, że nie ma co się nazbyt dużo rozpisywać na ten temat. The Legend of Shangri-La Cluster Pays to pasjonująca, choć również ortodoksyjna gra. Ma ona mimo wzystko swoje zalety (100 funtów i 200 darmowych spinów!), które sprawiają, że osąd tego wytworu musi jeszcze wzmóc się. Polecam!