The King – oryginalna rozrywka dla wszystkich entuzjastów gier hazardowych

3.7 /5
10 darmowych spinów bez depozytu Play Now

Z pozoru może się zdawać, że The King to tylko zwykła gra slotowa jakich dużo w Internecie. Szpule, wzory, odcienie – wszystko to kojarzymy już z całego mnóstwa banalnych gier internetowych. Ręczę jednak, że zanim dociągniesz do końca tekstu, skojarzysz, w czym leży niezwykłość tej gry. Nie przedłużając już wobec tego wprowadzenia, zapraszam do przeczytania lapidarnego opisu gry slotowej The King.

The King jawi się stosunkowo typowo, jeśli idzie o oblicze samej gry i jej szatę graficzną. Ponadtko sam interfejs, jest wyjątkowo zwyczajny i nie odróżnia się od tego, do czego nawykliśmy. Tą właściwość nie sposób kategorycznie określić jako wadę lub walor, bowiem za mocno zależy to od osobistych sentymntów każdego klienta. Jeśli o mnie chodzi, to sam lubię klarowność i nie naprawianie tego, co i tak jest już właściwe, czyli zwyczajny i mniej osobliwy interfejs gry The King uwzględniam na plus. To jak ty go osądzisz, zależy natomiast wyłącznie od ciebie.

Techniczne drobiazgi o The King

The King ma 5 kołowrotków, co sprawia, że automat ta nie odróżnia się zbytnio od większości znanych gier automatowych. Odnośnie tego jest to właściwie standardowy i mocno zachowawczy automat. Przy tym The King ma 10 paylinesów, co jak sądzę jest względnie porządną wartością. Na pewno ułatwia ona zdobycie znacznej liczby grosza, biorąc pod rozwagę poglądy, jakie pozostawiają na ten temat użytkownicy na forach internetowych, zadedykowanych materii hazardowej. Maksymalny dozwolony zakład w The King równa się €50, co przy sposobnym farcie oraz dzięki przytoczonym wcześniej okolicznościom umożliwia nam na osiągnięcie małej fortuny.

The King nie jest może wyjątkowo nową grą, dlatego nie ma co spodziewać się po niej niezwykle korzystnych uwarunkowań i jakichś bardzo nowatorskich detali. Bądź co bądź The King posiada ma się rozumieć No jackpoty, bez których w dzisiejszych czasach nie sposób poradzić sobie. Ich brak byłby z pewnością niespodziewaną, jednak kłopotliwą niespodzianką. Nie powinniście się zamartwiać, to nie jest niespodzianka o której nadmieniałem.

Wiarygodna okazja – 12 no deposit free spins on selected slots w The King!

Jest nią tymczasem dostępny w The King bonus! Przywykliśmy już do tego, iż to aktualnie bonusy są czymś, czym autorzy szczególnie próbują zyskać dla swojej firmy nowych graczy. Im lepsza propozycja, tym większe nasze zaciekawienie! Nic więc osobliwego w tym, że właściciele slotu, a więc spółka BGO i jej autorzy, czyli Endorphina, obsypali nas bonusem pod postacią 12 no deposit free spins on selected slots o szczególnie znacznej randze! Z tego powodu ewentualność zwielokrotnienia swojej wygranej rośnie do bardzo wielkich wymiarów!

Zakończenie będzie skrótowe, bo też nie ma co się zbyt dużo rozwodzić na ten problem. The King to interesująca, aczkolwiek bardzo ortodoksyjna gra. Ma ona jednak swoje walory (12 no deposit free spins on selected slots!), które prowadzą do tego, że osąd tego dzieła powinna jeszcze przyrosnąć. Polecam!