The Invisible Man – autentyczna zabawa dla wszystkich fanów automatów

3.5 /5
100 funtów i 200 darmowych spinów Play Now

Z pozoru może się wydawać, że The Invisible Man to po prostu zwykła gra automatowa jakich mnóstwo w Internecie. Rolki, symbole, kolorystyki – wszystko to znamy już z mrowia banalnych gier internetowych. Zapewniam jednak, że gdy dotrzesz do końca artykułu, zrozumiesz, na czym polega wyjątkowość tej gry. Nie wydłużając już zatem początku, zachęcam do przewertowania zdawkowego zarysu gry hazardowej The Invisible Man.

The Invisible Man prezentuje się raczej konwencjonalnie, jeśli chodzi o wygląd samej gry i jej szatę graficzną. Ponadtko sam interfejs, jest szczególnie szablonowy i nie odróżnia się od tego, do czego nawykliśmy. Tą cechę niełatwo jasno ustalić za wadę czy atut, bowiem za bardzo jest to zależne od prywatnych upodobań każdego klienta. Jeżeli o mnie chodzi, to samemu lubię funkcjonalność i nie poprawianie tego, co i tak jest już zdatne, a więc normalny i mniej innowacyjny interfejs programu The Invisible Man uwzględniam na plus. To jak ty go osądzisz, zależy zaś tylko od ciebie.

Technologiczne niuanse dotyczące The Invisible Man

The Invisible Man ma 5 bębnów, co powoduje, że gra ta nie odbiega nadmiernie od gros znanych gier automatowych. Odnośnie tego jest to właściwie tradycyjny i mocno konserwatywny program. Równocześnie The Invisible Man ma 20 paylinesów, co jak czuję jest dość godziwą wartością. Na pewno udostępnia ona wygranie wielkiej ilości kasy, biorąc w rachubę opinie, jakie wypisują na jej temat użytkownicy na forach internetowych, poświęconych materii hazardowej. Najwyższy dozwolony zakład w The Invisible Man wynosi €100, co przy odpowiednim farcie oraz dzięki wymienionym uprzednio warunkom umożliwia nam na zyskanie małej fortuny.

The Invisible Man nie jest jednak szczególnie nową grą, dlatego nie ma co spodziewać się po niej wyjątkowo porządnych sposobności i jakichś mocno awangardowych elementów. Niemniej The Invisible Man posiada oczywiście No jackpoty, bez których w dzisiejszych czasach nie sposób się obejść. Ich brak byłby z pewnością niespodziewaną, jakkolwiek kłopotliwą niespodzianką. Nie musicie się zadręczać, to nie jest niespodzianka o której mówiłem.

Rzeczywista gratka – 100 funtów i 200 darmowych spinów w The Invisible Man!

Jest nią tymczasem udostępniony w The Invisible Man bonus! Przywykliśmy już do tego, że to aktualnie gratisy są czymś, czym programiści najbardziej próbują zwabić do swojego kasyna świeżych ludzi. Im atrakcyjniejsza propozycja, tym znaczniejsze nasze zaciekawienie! Nic więc dziwnego w tym, że właściciele gry, a więc przedsiębiorstwo Casino.com i jej twórcy, czyli NetEnt, obdzielili nas bonusem w postaci 100 funtów i 200 darmowych spinów o niebywale sporej jakości! Z racji tego perspektywa pomnożenia swojej wygranej rośnie do bardzo wysokich wymiarów!

Zakończenie będzie skrótowe, bo też nie trzeba się zbytnio wiele rozpisywać na ten temat. The Invisible Man to ekscytująca, jakkolwiek także konserwatywna gra. Ma ona mimo wzystko swoje plusy (100 funtów i 200 darmowych spinów!), które prowadzą do tego, że ocena tego wytworu powinna jeszcze przyrosnąć. Zalecam!