Striker Goes Wild – oryginalna zabawa dla wszystkich miłośników automatów

4.5 /5
10 darmowych spinów bez depozytu Play Now

Pozornie może się wydawać, że Striker Goes Wild to po prostu pospolita gra automatowa jakich niemało w Internecie. Bębny, loga, odcienie – wszystko to znamy już z całego mnóstwa szablonowych gier online. Zapewniam mimo to, że kiedy dojdziesz do końcówki tekstu, zrozumiesz, w czym leży szczególność tej gry. Nie rozciągając już więc wprowadzenia, namawiam do przewertowania lapidarnego opisu gry slotowej Striker Goes Wild.

Striker Goes Wild jawi się dosyć typowo, jeśli chodzi o prezencję samej gry i jej szatę graficzną. Ponadtko sam interfejs, jest mocno szablonowy i nie odstaje od tego, do czego nawykliśmy. Tą właściwość ciężko jednoznacznie ustalić jako minus czy atut, bowiem za mocno zależy to od personalnych skłonności każdego użytkownika. Jeżeli o mnie chodzi, to osobiście cenię sobie funkcjonalność i nie naprawianie tego, co i tak jest już odpowiednie, czyli standardowy i mniej oryginalny interfejs automatu Striker Goes Wild wliczam na plus. To jak ty go osądzisz, zależy zaś tylko od ciebie.

Techniczne detale na temat Striker Goes Wild

Striker Goes Wild ma N/A bębnów, co prowadzi do tego, że automat ta nie odróżnia się zbytnio od lwiej części modnych gier automatowych. Pod tym względem jest to właściwie tradycyjny i mocno konserwatywny slot. Zarazem Striker Goes Wild ma N/A linii wypłat, co jak sądzę jest dość godziwą liczbą. Bez wątpienia umożliwia ona zyskanie dużej sumy grosza, biorąc pod uwagę osądy, jakie piszą na ten temat użytkownicy na grupach dyskusyjnych, poświęconych dziedzinie hazardowej. Maksymalny dopuszczalny zakład w Striker Goes Wild równa się €1, co przy optymalnym szczęściu oraz dzięki wspomnianym wcześniej uwarunkowaniom umożliwia nam na zyskanie niedużej fortuny.

Striker Goes Wild nie jest może wyjątkowo świeżą grą, więc nie ma co spodziewać się po niej szczególnie porządnych możliwości i jakichś bardzo rewolucyjnych detali. Bądź co bądź Striker Goes Wild posiada ma się rozumieć No jackpoty, bez których w dzisiejszych czasach trudno się obejść. Ich brak byłby z pewnością zaskakującą, jakkolwiek kłopotliwą niespodzianką. Nie powinniście się niepokoić, to nie jest niespodzianka o której wspominałem.

Prawdziwa okazja – 10 darmowych spinów bez depozytu w Striker Goes Wild!

Jest nią zaś osiągalny w Striker Goes Wild bonus! Przyzwyczailiśmy się już do tego, że to bezsprzecznie premie są czymś, czym właściciele kasyn najsilniej starają się zwabić do siebie nowych użytkowników. Im atrakcyjniejsza oferta, tym obszerniejsze nasze zainteresowanie! Nic zatem zaskakującego w tym, że posiadacze gry, a więc spółka BGO oraz jej autorzy, czyli Eyecon, obdarowali nas bonusem pod postacią 10 darmowych spinów bez depozytu o szczególnie sporej wartości! Z tego powodu możność zwielokrotnienia swojej wygranej rośnie do niezwykle wysokich wymiarów!

Podsumowanie będzie lakoniczne, bo też nie trzeba się nazbyt dużo rozwodzić na ten problem. Striker Goes Wild to interesująca, aczkolwiek również tradycyjna gra. Ma ona jednak swoje plusy (10 darmowych spinów bez depozytu!), które powodują, że opinia na temat tego programu powinna nadprogramowo wzmóc się. Rekomenduję!