Sticky Bandits – autentyczna zabawa dla wszystkich miłośników automatów

4.1 /5
100% do 200 EUR Play Now

Na pozór może się wydawać, że Sticky Bandits to wyłącznie standardowa gra slotowa jakich mnóstwo w Internecie. Bębny, symbole, barwy – wszystko to znamy już z setek szablonowych gier online. Zapewniam mimo to, że zanim dojdziesz do zakończenia tej publikacji, pojmiesz, w czym leży szczególność tej gry. Nie przedłużając już zatem wprowadzenia, namawiam do przeczytania lapidarnego opisu gry automatowej Sticky Bandits.

Sticky Bandits prezentuje się dość konwencjonalnie, jeśli idzie o formę samej gry i jej szatę graficzną. Co więcej sam interfejs, jest mocno szablonowy i nie odbiega od tego, do czego się przyzwyczailiśmy. Tą cechę nie sposób stanowczo ustalić jako skazę czy pozytyw, ponieważ za mocno zależy to od osobistych upodobań każdego klienta. Jeśli o mnie chodzi, to samemu cenię sobie prostotę i nie szlifowanie tego, co i tak jest już odpowiednie, a więc zwyczajny i mniej rewolucyjny interfejs programu Sticky Bandits uwzględniam na plus. To jak ty go ocenisz, zależy zaś jedynie od ciebie.

Techniczne detale dotyczące Sticky Bandits

Sticky Bandits posiada 5 bębnów, co prowadzi do tego, że automat ta nie odstaje nazbyt od większości modnych gier automatowych. Co do tego jest to właściwie tradycyjny i bardzo zachowawczy automat. Przy tym Sticky Bandits ma 30 linii wypłat, co jak uważam jest dość porządną sumą. Niewątpliwie ułatwia ona zdobycie znacznej sumy pieniędzy, biorąc pod rozwagę osądy, jakie piszą na jej temat użytkownicy na forach internetowych, poświęconych dziedzinie hazardowej. Największy możliwy zakład w Sticky Bandits wynosi €50, co przy optymalnym farcie oraz dzięki wymienionym wcześniej uwarunkowaniom umożliwia nam na zdobycie małej fortuny.

Sticky Bandits nie jest wprawdzie szczególnie świeżą grą, dlatego nie ma co spodziewać się po niej bardzo dobrych warunków i jakichś bardzo nieszablonowych elementów. Mimo wszystko Sticky Bandits posiada oczywiście No jackpoty, bez których obecnie nie sposób się obejść. Ich brak byłby niewątpliwie zaskakującą, jednak kłopotliwą niespodzianką. Nie musicie się przejmować, to nie jest niespodzianka o której sygnalizowałem.

Wiarygodna szansa – 100% do 200 EUR w Sticky Bandits!

Jest nią za to osiągalny w Sticky Bandits bonus! Zaadoptowaliśmy się już do tego, że to aktualnie gratisy są czymś, czym twórcy szczególnie starają się skusić do swojego kasyna świeżych ludzi. Im lepsza propozycja, tym znaczniejsze nasze zaciekawienie! Nic zatem osobliwego w tym, że posiadacze slotu, czyli przedsiębiorstwo NetBet oraz jej wynalazcy, czyli Quickspin, obsypali nas bonusem w formie 100% do 200 EUR o bardzo znacznej wadze! Z racji tego możność poszerzenia swojej wygranej przyrasta do niezwykle wyniosłych wielkości!

Zakończenie będzie lakoniczne, gdyż nie trzeba się zbytnio wiele rozpisywać na ten temat. Sticky Bandits to pociągająca, chociaż także dogmatyczna gra. Ma ona jednakże swoje zalety (100% do 200 EUR!), które powodują, że opinia na temat tego dzieła musi jeszcze wzmóc się. Rekomenduję!