Steamtower – prawdziwa radocha dla wszystkich amatorów automatów

4.5 /5
10 darmowych spinów bez depozytu Play Now

Z pozoru może się wydawać, że Steamtower to wyłącznie standardowa gra hazardowa jakich mnóstwo w Internecie. Kołowrotki, symbole, odcienie – wszystko to kojarzymy już z wielu banalnych automatów online. Daję gwarancję jednak, że kiedy dotrzesz do zakończenia recenzji, zrozumiesz, w czym leży szczególność tej gry. Nie przeciągając już zatem przedmowy, zapraszam do przeczytania zdawkowego zarysu gry hazardowej Steamtower.

Steamtower jawi się dosyć standardowo, jeśli idzie o wygląd samej gry i jej oprawę graficzną. Poza tym sam interfejs, jest mocno szablonowy i nie odróżnia się od tego, do czego się przyzwyczailiśmy. Tą właściwość niełatwo kategorycznie zdefiniować jako minus czy zaletę, gdyż za mocno zależy to od personalnych preferencji każdego klienta. Jeżeli o mnie chodzi, to sam lubię praktyczność i nie naprawianie tego, co i tak jest już odpowiednie, a więc zwykły i mniej innowacyjny interfejs automatu Steamtower zaliczam na plus. To jak ty go zaopiniujesz, zależy natomiast tylko od ciebie.

Technologiczne szczegóły na temat Steamtower

Steamtower posiada 5 bębnów, co sprawia, że automat ta nie odstaje nazbyt od lwiej części sławnych gier hazardowych. Co do tego jest to raczej konwencjonalny i bardzo konserwatywny slot. Zarazem Steamtower ma 15 linii wypłat, co jak czuję jest stosunkowo godziwą sumą. Niewątpliwie umożliwia ona wygranie wielkiej liczby kasy, biorąc pod rozwagę poglądy, jakie wypisują na jej temat ludzie na forach internetowych, zadedykowanych materii hazardowej. Największy dozwolony zakład w Steamtower wynosi €2.5, co przy sposobnym szczęściu oraz dzięki wymienionym uprzednio warunkom umożliwia nam na osiągnięcie średniej fortuny.

Steamtower nie jest wprawdzie szczególnie świeżą grą, dlatego nie ma co oczekiwać się po niej nieprzeciętnie fajnych warunków i jakichś bardzo awangardowych szczegółów. Niemniej Steamtower ma rzecz jasna No jackpoty, bez których w dzisiejszych czasach trudno dać sobie radę. Ich brak byłby z pewnością nieoczekiwaną, jakkolwiek kłopotliwą niespodzianką. Nie musicie się przejmować, to nie jest niespodzianka o której sygnalizowałem.

Rzeczywista sposobność – 23 no deposit free spins on selected slots w Steamtower!

Jest nią natomiast osiągalny w Steamtower bonus! Zaadoptowaliśmy się już do tego, że to bezsprzecznie gratisy są tym, czym twórcy najsilniej chcą skusić do siebie świeżych graczy. Im opłacalniejsza propozycja, tym większe nasze zaciekawienie! Nic przeto dziwnego w tym, że posiadacze gry, a więc przedsiębiorstwo BGO a także jej programiści, czyli NetEnt, obdarowali nas bonusem w postaci 23 no deposit free spins on selected slots o szczególnie sporej wadze! Na skutek tego ewentualność zwielokrotnienia swojej nagrody przyrasta do naprawdę dużych wymiarów!

Podsumowanie będzie krótkie, gdyż nie trzeba się zanadto dużo rozpisywać na ten temat. Steamtower to pasjonująca, jakkolwiek także konserwatywna gra. Ma ona jednakże swoje pozytywy (23 no deposit free spins on selected slots!), które sprawiają, że nota tego programu musi jeszcze podskoczyć. Zalecam!