Starburst – oryginalna frajda dla wszystkich miłośników gier hazardowych

5.0 /5
100 funtów i 200 darmowych spinów Play Now

Fałszywie może się zdawać, że Starburst to tylko typowa gra slotowa jakich niemało w Internecie. Szpule, symbole, odcienie – wszystko to znamy już z bezliku banalnych slotów internetowych. Ręczę jednak, że gdy dojdziesz do końcówki tekstu, pojmiesz, na czym polega szczególność tej gry. Nie przeciągając już zatem wprowadzenia, namawiam do przestudiowania zdawkowego komentarza dotyczącego gry automatowej Starburst.

Starburst prezentuje się stosunkowo typowo, jeśli chodzi o prezencję samej gry i jej oprawę graficzną. Ponadtko sam interfejs, jest wysoce szablonowy i nie odbiega od tego, do czego przystosowaliśmy się. Tą właściwość nie sposób jednoznacznie oszacować za skazę lub pozytyw, gdyż za mocno uzależnione jest to od prywatnych upodobań każdego użytkownika. Jeśli o moją osobę chodzi, to osobiście lubię praktyczność i nie korygowanie tego, co i tak jest już wartościowe, czyli typowy i mniej nowatorski interfejs gry Starburst uwzględniam na plus. To jak ty go ocenisz, zależy natomiast jedynie od ciebie.

Techniczne drobiazgi dotyczące Starburst

Starburst posiada 5 bębnów, co sprawia, że automat ta nie odbiega zbytnio od lwiej części znanych gier hazardowych. Odnośnie tego jest to właściwie standardowy i bardzo staromodny program. Równocześnie Starburst używa 10 linii wypłat, co jak uważam jest stosunkowo sprawiedliwą sumą. Niewątpliwie ułatwia ona zyskanie wielkiej liczby pieniędzy, biorąc w rachubę osądy, jakie pozostawiają na ten temat gracze na grupach dyskusyjnych, zadedykowanych tematyce hazardowej. Największy dopuszczalny zakład w Starburst sięga €25, co przy optymalnym farcie oraz dzięki wspomnianym wcześniej uwarunkowaniom pozwala nam na zdobycie niedużej fortuny.

Starburst nie jest jednak szczególnie nową grą, zatem nie ma co oczekiwać się po niej niezwykle korzystnych sposobności i jakichś bardzo nowatorskich elementów. Niemniej Starburst posiada ma się rozumieć No jackpoty, bez których obecnie ciężko się obejść. Ich brak byłby bez wątpienia nieoczekiwaną, chociaż przykrą niespodzianką. Nie powinniście się zamartwiać, to nie jest niespodzianka o której sygnalizowałem.

Realna okazja – 100 funtów i 200 darmowych spinów w Starburst!

Jest nią za to udostępniony w Starburst bonus! Przywykliśmy już do tego, że to aktualnie gratisy są czymś, czym programiści najbardziej starają się zyskać dla siebie nowych klientów. Im korzystniejsza propozycja, tym obszerniejsze nasze zaciekawienie! Nic więc zaskakującego w tym, że właściciele slotu, czyli spółka Casino.com i jej twórcy, czyli NetEnt, obsypali nas bonusem w postaci 100 funtów i 200 darmowych spinów o szczególnie znacznej jakości! Dzięki temu szansa poszerzenia swojej nagrody przyrasta do bardzo dużych wymiarów!

Podsumowanie będzie skrótowe, bo też nie ma co się zanadto dużo rozwodzić na ten temat. Starburst to pociągająca, aczkolwiek także ortodoksyjna gra. Ma ona mimo wzystko swoje walory (100 funtów i 200 darmowych spinów!), które sprawiają, że ocena tego dzieła musi jeszcze wzmóc się. Zalecam!