Stampede – oryginalna rozrywka dla wszystkich amatorów automatów

3.9 /5
10 darmowych spinów bez depozytu Play Now

Pozornie może się wydawać, że Stampede to po prostu standardowa gra slotowa jakich mnóstwo w Internecie. Bębny, loga, kolory – wszystko to znamy już z całego mnóstwa szablonowych automatów online. Zapewniam mimo to, że kiedy dotrzesz do zakończenia recenzji, skojarzysz, na czym polega niezwykłość tej gry. Nie rozciągając już zatem wprowadzenia, zapraszam do przeczytania zdawkowego komentarza dotyczącego gry automatowej Stampede.

Stampede jawi się raczej klasycznie, jeśli chodzi o wygląd samej gry i jej oprawę graficzną. Także sam interfejs, jest wysoce zwyczajny i nie odstaje od tego, do czego nawykliśmy. Tą cechę nie sposób definitywnie oszacować jako skazę czy plus, gdyż za bardzo zależy to od osobistych sentymntów każdego gracza. Jeśli o moją osobę chodzi, to samemu cenię sobie klarowność i nie korygowanie tego, co i tak jest już właściwe, a więc zwyczajny i mniej osobliwy interfejs slotu Stampede wliczam na plus. To jak ty go zaopiniujesz, zależy zaś jedynie od ciebie.

Techniczne niuanse na temat Stampede

Stampede ma 5 bębnów, co sprawia, że gra ta nie odróżnia się za bardzo od gros modnych gier hazardowych. W tej sprawie jest to raczej tradycyjny i znacznie zachowawczy automat. Przy tym Stampede używa 1024 linii wypłat, co jak sądzę jest stosunkowo godziwą sumą. Na pewno umożliwia ona zyskanie znacznej sumy kasy, biorąc pod rozwagę poglądy, jakie wypisują na ten temat gracze na grupach dyskusyjnych, zadedykowanych tematyce hazardowej. Maksymalny dopuszczalny zakład w Stampede sięga €2.5, co przy sposobnym farcie oraz dzięki wspomnianym uprzednio warunkom pozwala nam na osiągnięcie średniej fortuny.

Stampede nie jest jednak wyjątkowo młodą grą, toteż nie należy spodziewać się po niej bardzo korzystnych możliwości i jakichś bardzo oryginalnych elementów. W każdym razie Stampede posiada naturalnie No jackpoty, bez których współcześnie trudno się obejść. Ich brak byłby bez wątpienia niespodziewaną, jakkolwiek kłopotliwą niespodzianką. Nie musicie się zadręczać, to nie jest niespodzianka o której mówiłem.

Wiarygodna gratka – 17 no deposit free spins on selected slots w Stampede!

Jest nią tymczasem osiągalny w Stampede bonus! Przywykliśmy już do tego, że to dokładnie gratisy są czymś, czym właściciele kasyn szczególnie pragną zwabić do siebie świeżych graczy. Im konkurencyjniejsza propozycja, tym szersze nasze zaciekawienie! Nic więc dziwnego w tym, że właściciele gry, czyli korporacja BGO oraz jej twórcy, czyli Betsoft, obdarzyli nas bonusem pod postacią 17 no deposit free spins on selected slots o naprawdę sporej wadze! Dzięki temu możliwość poszerzenia swojej wygranej rośnie do bardzo wielkich wymiarów!

Podsumowanie będzie skrótowe, dlatego, że nie trzeba się nadmiernie wiele rozpisywać na ten temat. Stampede to pasjonująca, chociaż także ortodoksyjna gra. Ma ona mimo wzystko swoje walory (17 no deposit free spins on selected slots!), które sprawiają, że opinia na temat tego dzieła musi dodatkowo wzmóc się. Rekomenduję!