Stacks o’ Gold – oryginalna rozrywka dla wszystkich entuzjastów automatów

4.0 /5
100% do 200 EUR Play Now

Fałszywie może się wydawać, że Stacks o’ Gold to jedynie standardowa gra automatowa jakich mnóstwo w Internecie. Kołowrotki, emblematy, kolorystyki – wszystko to znamy już z mrowia zwykłych gier online. Zaświadczam jednak, że gdy dotrzesz do końcówki tej publikacji, zrozumiesz, w czym leży wyjątkowość tej gry. Nie rozciągając już więc wprowadzenia, zapraszam do przewertowania zdawkowego zarysu gry slotowej Stacks o’ Gold.

Stacks o’ Gold prezentuje się dosyć modelowo, jeśli chodzi o oblicze samej gry i jej oprawę graficzną. Poza tym sam interfejs, jest mocno zwyczajny i nie odróżnia się od tego, do czego się przyzwyczailiśmy. Tą właściwość nie sposób stanowczo ustalić za skazę lub pozytyw, ponieważ za bardzo zależy to od indywidualnych skłonności każdego klienta. Jeżeli o moją osobę chodzi, to sam lubię funkcjonalność i nie poprawianie tego, co i tak jest już właściwe, czyli normalny i mniej rewolucyjny interfejs slotu Stacks o’ Gold wliczam na plus. To jak ty go zaopiniujesz, zależy zaś wyłącznie od ciebie.

Sprzętowe drobiazgi o Stacks o’ Gold

Stacks o’ Gold posiada 5 szpul, co powoduje, że automat ta nie odbiega zbytnio od gros znanych gier automatowych. Odnośnie tego jest to raczej typowy i znacznie staromodny slot. Jednocześnie Stacks o’ Gold stosuje 34 linii wypłat, co jak uważam jest dość godziwą liczbą. Niewątpliwie umożliwia ona wygranie nielichej ilości gotówki, biorąc pod uwagę komentarze, jakie pisują na ten temat użytkownicy na forach internetowych, zadedykowanych tematyce hazardowej. Największy dopuszczalny zakład w Stacks o’ Gold równa się €50, co przy sposobnym szczęściu oraz dzięki wspomnianym uprzednio uwarunkowaniom pozwala nam na zdobycie niedużej fortuny.

Stacks o’ Gold nie jest może szczególnie świeżą grą, dlatego nie ma co oczekiwać się po niej niezwykle fajnych uwarunkowań i jakichś mocno nowatorskich detali. Mimo wszystko Stacks o’ Gold ma oczywiście No jackpoty, bez których w dzisiejszych czasach nie sposób dać sobie radę. Ich brak byłby z pewnością niespodziewaną, aczkolwiek niewesołą niespodzianką. Nie powinniście się przejmować, to nie jest niespodzianka o której nadmieniałem.

Wiarygodna okazja – 100% do 200 EUR w Stacks o’ Gold!

Jest nią tymczasem dostępny w Stacks o’ Gold bonus! Zaadoptowaliśmy się już do tego, że to aktualnie bonusy są czymś, czym autorzy najsilniej starają się skusić do swojej firmy świeżych użytkowników. Im konkurencyjniejsza oferta, tym większe nasze zainteresowanie! Nic zatem dziwnego w tym, że posiadacze slotu, a więc firma NetBet a także jej wynalazcy, czyli iSoftBet, obsypali nas bonusem pod postacią 100% do 200 EUR o naprawdę sporej wadze! Dzięki temu możność zwielokrotnienia swojej nagrody przyrasta do naprawdę dużych wymiarów!

Podsumowanie będzie zwięzłe, dlatego, że nie ma co się zanadto dużo rozwodzić na ten temat. Stacks o’ Gold to pasjonująca, choć bardzo tradycyjna gra. Ma ona jednakże swoje pozytywy (100% do 200 EUR!), które czynią to, że osąd tego programu musi nadprogramowo wzmóc się. Zalecam!