Space Wars – autentyczna rozrywka dla wszystkich entuzjastów automatów

4.7 /5
100 funtów i 200 darmowych spinów Play Now

Na pozór może się wydawać, że Space Wars to po prostu zwykła gra automatowa jakich mnóstwo w Internecie. Rolki, znaki, kolory – wszystko to kojarzymy już z bezliku banalnych slotów internetowych. Daję gwarancję mimo to, że zanim dociągniesz do zakończenia artykułu, pojmiesz, w czym leży wyjątkowość tej gry. Nie rozciągając już więc wprowadzenia, namawiam do przewertowania lapidarnego opisu gry automatowej Space Wars.

Space Wars jawi się stosunkowo standardowo, jeśli chodzi o wygląd samej gry i jej oprawę graficzną. Również sam interfejs, jest wyjątkowo zwyczajny i nie odbiega od tego, do czego przywykliśmy. Tą właściwość niełatwo jasno ustalić za wadę lub pozytyw, gdyż za mocno zależy to od osobistych preferencji każdego klienta. Jeśli o mnie chodzi, to sam cenię sobie funkcjonalność i nie szlifowanie tego, co i tak jest już zdatne, a więc normalny i mniej rewolucyjny interfejs slotu Space Wars uwzględniam na plus. To jak ty go zaopiniujesz, zależy natomiast jedynie od ciebie.

Technologiczne szczegóły na temat Space Wars

Space Wars ma 5 kołowrotków, co prowadzi do tego, że slot ta nie odstaje nadmiernie od gros znanych gier automatowych. Pod tym względem jest to właściwie typowy i silnie staromodny automat. Zarazem Space Wars używa 40 linii wypłat, co jak sądzę jest stosunkowo godziwą wartością. Z pewnością umożliwia ona zdobycie wysokiej sumy kasy, biorąc w rachubę komentarze, jakie piszą na jej temat osoby na grupach dyskusyjnych, zadedykowanych problematyce hazardowej. Najwyższy możliwy zakład w Space Wars równa się €25, co przy optymalnym szczęściu oraz dzięki przytoczonym dopiero co okolicznościom pozwala nam na zyskanie małej fortuny.

Space Wars nie jest jednak nadzwyczaj nową grą, zatem nie ma co oczekiwać się po niej bardzo porządnych możliwości i jakichś bardzo nowatorskich detali. Niemniej Space Wars ma naturalnie No jackpoty, bez których aktualnie nie sposób poradzić sobie. Ich brak byłby z pewnością zaskakującą, chociaż niewesołą niespodzianką. Nie powinniście się zamartwiać, to nie jest niespodzianka o której mówiłem.

Prawdziwa szansa – 100 funtów i 200 darmowych spinów w Space Wars!

Jest nią za to dostępny w Space Wars bonus! Dostosowaliśmy się już do tego, iż to dokładnie gratisy są czymś, czym autorzy najbardziej pragną skusić do swojego kasyna świeżych ludzi. Im opłacalniejsza oferta, tym szersze nasze zainteresowanie! Nic zatem osobliwego w tym, że posiadacze gry, czyli firma Casino.com a także jej programiści, czyli NetEnt, uszczęśliwili nas bonusem w postaci 100 funtów i 200 darmowych spinów o bardzo dużej randze! Z racji tego perspektywa poszerzenia swojej wygranej przyrasta do bardzo wyniosłych rozmiarów!

Podsumowanie będzie zwięzłe, gdyż nie ma co się zbytnio wiele rozwodzić na ten problem. Space Wars to fascynująca, choć także dogmatyczna gra. Ma ona jednak swoje walory (100 funtów i 200 darmowych spinów!), które prowadzą do tego, że ocena tego produktu powinna dodatkowo narosnąć. Rekomenduję!