Siberian Storm – stuprocentowa rozrywka dla wszystkich amatorów automatów

4.0 /5
10 darmowych spinów bez depozytu Play Now

Z pozoru może się zdawać, że Siberian Storm to po prostu pospolita gra automatowa jakich mnóstwo w Internecie. Kołowrotki, symbole, kolory – wszystko to kojarzymy już z mrowia zwykłych slotów internetowych. Zapewniam jednak, że gdy dojdziesz do zakończenia tej publikacji, zrozumiesz, na czym polega szczególność tej gry. Nie przeciągając już więc wstępu, zachęcam do przeczytania zdawkowego zarysu gry automatowej Siberian Storm.

Siberian Storm przedstawia się względnie modelowo, jeśli idzie o powierzchowność samej gry i jej oprawę graficzną. Ponadtko sam interfejs, jest wysoce tradycyjny i nie odróżnia się od tego, do czego przystosowaliśmy się. Tą cechę ciężko stanowczo ustalić za defekt czy walor, gdyż za mocno zależy to od osobistych skłonności każdego gracza. Jeżeli o mnie chodzi, to sam lubię funkcjonalność i nie szlifowanie tego, co i tak jest już wartościowe, a więc standardowy i mniej nowatorski interfejs programu Siberian Storm zaliczam na plus. To jak ty go osądzisz, zależy natomiast jedynie od ciebie.

Techniczne detale na temat Siberian Storm

Siberian Storm posiada 5 szpul, co prowadzi do tego, że automat ta nie odstaje nazbyt od gros sławnych gier automatowych. W tej sprawie jest to raczej konwencjonalny i bardzo konserwatywny program. Równocześnie Siberian Storm posiada 720 linii wypłat, co jak przypuszczam jest w miarę godziwą sumą. Z pewnością umożliwia ona zdobycie znacznej ilości gotówki, biorąc w rachubę osądy, jakie piszą na jej temat osoby na forach internetowych, zadedykowanych problematyce hazardowej. Maksymalny dopuszczalny zakład w Siberian Storm sięga €5, co przy sposobnym szczęściu oraz dzięki wymienionym dopiero co uwarunkowaniom pozwala nam na zdobycie niedużej fortuny.

Siberian Storm nie jest jednak nadzwyczaj nową grą, zatem nie warto spodziewać się po niej szczególnie korzystnych możliwości i jakichś bardzo nieszablonowych detali. Mimo wszystko Siberian Storm posiada naturalnie No jackpoty, bez których współcześnie nie sposób poradzić sobie. Ich brak byłby z pewnością zaskakującą, jakkolwiek niewesołą niespodzianką. Nie musicie się niepokoić, to nie jest niespodzianka o której pisałem.

Realna okazja – 27 no deposit free spins on selected slots w Siberian Storm!

Jest nią za to udostępniony w Siberian Storm bonus! Zaadoptowaliśmy się już do tego, że to właśnie bonusy są tym, czym autorzy najmocniej próbują skusić do siebie świeżych użytkowników. Im opłacalniejsza oferta, tym szersze nasze zainteresowanie! Nic przeto dziwnego w tym, że właściciele gry, czyli spółka BGO i jej twórcy, czyli IGT, obsypali nas bonusem pod postacią 27 no deposit free spins on selected slots o naprawdę znacznej wadze! Na skutek tego ewentualność poszerzenia swojej wygranej przyrasta do bardzo dużych wielkości!

Zakończenie będzie lakoniczne, gdyż nie trzeba się nazbyt dużo rozpisywać na ten temat. Siberian Storm to interesująca, jakkolwiek bardzo ortodoksyjna gra. Ma ona jednakże swoje zalety (27 no deposit free spins on selected slots!), które prowadzą do tego, że ocena tego dzieła powinna nadprogramowo wzmóc się. Zalecam!