Secret of the Stones – autentyczna radocha dla wszystkich entuzjastów gier hazardowych

4.7 /5
100 funtów i 200 darmowych spinów Play Now

Pozornie może się zdawać, że Secret of the Stones to tylko zwykła gra automatowa jakich wiele w Internecie. Rolki, loga, odcienie – wszystko to kojarzymy już z wielu szablonowych slotów internetowych. Daję gwarancję mimo to, że kiedy dojdziesz do zakończenia tekstu, skojarzysz, w czym leży szczególność tej gry. Nie rozciągając już wobec tego początku, nakłaniam do przeczytania lapidarnego komentarza dotyczącego gry slotowej Secret of the Stones.

Secret of the Stones ukazuje się dość modelowo, jeśli chodzi o powierzchowność samej gry i jej oprawę graficzną. Ponadtko sam interfejs, jest wyjątkowo stereotypowy i nie odróżnia się od tego, do czego przywykliśmy. Tą cechę niełatwo jasno zdefiniować za skazę lub plus, ponieważ za mocno jest to zależne od personalnych skłonności każdego klienta. Jeżeli o moją osobę chodzi, to osobiście lubię funkcjonalność i nie poprawianie tego, co i tak jest już wartościowe, czyli standardowy i mniej osobliwy interfejs slotu Secret of the Stones zaliczam na plus. To jak ty go ocenisz, zależy natomiast jedynie od ciebie.

Sprzętowe detale dotyczące Secret of the Stones

Secret of the Stones ma 5 szpul, co powoduje, że automat ta nie odstaje za bardzo od większości modnych gier hazardowych. Po tym kątem jest to raczej konwencjonalny i bardzo zachowawczy program. Przy tym Secret of the Stones ma 25 linii wypłat, co jak przypuszczam jest względnie porządną liczbą. Bez wątpienia ułatwia ona wygranie nielichej liczby gotówki, biorąc w rachubę opinie, jakie wypisują na jej temat osoby na forach internetowych, poświęconych dziedzinie hazardowej. Największy dozwolony zakład w Secret of the Stones równa się €5, co przy odpowiednim szczęściu oraz dzięki wspomnianym uprzednio warunkom umożliwia nam na zdobycie średniej fortuny.

Secret of the Stones nie jest wprawdzie szczególnie nową grą, toteż nie warto oczekiwać się po niej szczególnie fajnych warunków i jakichś bardzo oryginalnych detali. Mimo wszystko Secret of the Stones posiada rzecz jasna No jackpoty, bez których współcześnie ciężko poradzić sobie. Ich brak byłby na pewno nieoczekiwaną, aczkolwiek niewesołą niespodzianką. Nie powinniście się martwić, to nie jest niespodzianka o której pisałem.

Rzeczywista okazja – 100 funtów i 200 darmowych spinów w Secret of the Stones!

Jest nią za to osiągalny w Secret of the Stones bonus! Przywykliśmy już do tego, że to dokładnie bonusy są tym, czym autorzy najsilniej starają się pozyskać dla siebie nowych ludzi. Im opłacalniejsza propozycja, tym obszerniejsze nasze zainteresowanie! Nic więc dziwnego w tym, że właściciele gry, a więc przedsiębiorstwo Casino.com oraz jej wynalazcy, czyli NetEnt, obsypali nas bonusem pod postacią 100 funtów i 200 darmowych spinów o niebywale znacznej wadze! Dzięki temu ewentualność poszerzenia swojej nagrody wzrasta do bardzo wielkich wymiarów!

Zakończenie będzie zwięzłe, ponieważ nie trzeba się zanadto wiele rozwodzić na ten temat. Secret of the Stones to pasjonująca, aczkolwiek także konserwatywna gra. Ma ona jednak swoje pozytywy (100 funtów i 200 darmowych spinów!), które sprawiają, że opinia na temat tego wytworu musi dodatkowo narosnąć. Polecam!