Scruffy Duck – prawdziwa radocha dla wszystkich sympatyków gier hazardowych

4.2 /5
100 funtów i 200 darmowych spinów Play Now

Z pozoru może się zdawać, że Scruffy Duck to tylko standardowa gra automatowa jakich niemało w Internecie. Szpule, loga, kolory – wszystko to kojarzymy już z mrowia szablonowych automatów online. Gwarantuję mimo to, że gdy dojdziesz do zakończenia tekstu, pojmiesz, na czym polega szczególność tej gry. Nie przeciągając już wobec tego przedmowy, nakłaniam do przeczytania zwięzłego zarysu gry hazardowej Scruffy Duck.

Scruffy Duck jawi się raczej modelowo, jeśli chodzi o oblicze samej gry i jej szatę graficzną. Co więcej sam interfejs, jest bardzo tradycyjny i nie odstaje od tego, do czego przywykliśmy. Tą właściwość niełatwo kategorycznie ustalić za wadę lub walor, ponieważ za bardzo uzależnione jest to od osobistych preferencji każdego gracza. Jeśli o mnie chodzi, to samemu lubię praktyczność i nie korygowanie tego, co i tak jest już właściwe, czyli typowy i mniej innowacyjny interfejs gry Scruffy Duck zaliczam na plus. To jak ty go zaszeregujesz, zależy natomiast tylko od ciebie.

Sprzętowe drobiazgi o Scruffy Duck

Scruffy Duck posiada 5 bębnów, co prowadzi do tego, że gra ta nie odbiega zbytnio od większości znanych gier hazardowych. Odnośnie tego jest to właściwie standardowy i mocno zachowawczy slot. Jednocześnie Scruffy Duck stosuje 25 paylinesów, co jak sądzę jest względnie porządną liczbą. Z pewnością umożliwia ona wygranie wysokiej liczby pieniędzy, biorąc pod rozwagę osądy, jakie wypisują na jej temat użytkownicy na grupach dyskusyjnych, poświęconych dziedzinie hazardowej. Najwyższy dozwolony zakład w Scruffy Duck równa się €5, co przy odpowiednim szczęściu oraz dzięki przytoczonym uprzednio uwarunkowaniom pozwala nam na zdobycie niedużej fortuny.

Scruffy Duck nie jest jednak nadzwyczaj młodą grą, toteż nie ma co oczekiwać się po niej bardzo dobrych sposobności i jakichś bardzo awangardowych elementów. W każdym razie Scruffy Duck ma ma się rozumieć No jackpoty, bez których w dzisiejszych czasach trudno dać sobie radę. Ich brak byłby z pewnością nieprzewidzianą, jednak niewesołą niespodzianką. Nie powinniście się niepokoić, to nie jest niespodzianka o której wspominałem.

Rzeczywista okazja – 100 funtów i 200 darmowych spinów w Scruffy Duck!

Jest nią zaś dostępny w Scruffy Duck bonus! Przywykliśmy już do tego, że to właśnie gratisy są tym, czym autorzy najbardziej zamierzają skusić do siebie świeżych graczy. Im lepsza propozycja, tym obszerniejsze nasze zainteresowanie! Nic więc osobliwego w tym, że właściciele gry, a więc spółka Casino.com oraz jej twórcy, czyli NetEnt, obdzielili nas bonusem pod postacią 100 funtów i 200 darmowych spinów o bardzo sporej randze! Dzięki temu szansa zwielokrotnienia swojej nagrody rośnie do bardzo wielkich rozmiarów!

Podsumowanie będzie niedługie, dlatego, że nie trzeba się zbyt dużo rozpisywać na ten problem. Scruffy Duck to pociągająca, choć także konserwatywna gra. Ma ona jednak swoje atuty (100 funtów i 200 darmowych spinów!), które czynią to, że opinia na temat tego produktu musi dodatkowo wzmóc się. Rekomenduję!