Savannah King – prawdziwa zabawa dla wszystkich amatorów automatów

4.3 /5
100% do 200 EUR Play Now

Na pozór może się zdawać, że Savannah King to jedynie typowa gra slotowa jakich dużo w Internecie. Szpule, znaki, odcienie – wszystko to znamy już z mrowia zwyczajnych automatów online. Gwarantuję mimo to, że kiedy dotrzesz do końca artykułu, skojarzysz, na czym polega szczególność tej gry. Nie wydłużając już wobec tego początku, namawiam do przewertowania lapidarnego opisu gry slotowej Savannah King.

Savannah King ukazuje się raczej klasycznie, jeśli idzie o formę samej gry i jej oprawę graficzną. Poza tym sam interfejs, jest mocno stereotypowy i nie odbiega od tego, do czego się przyzwyczailiśmy. Tą cechę trudno definitywnie ustalić za wadę czy pozytyw, gdyż za bardzo jest to zależne od prywatnych sentymntów każdego użytkownika. Jeżeli o moją osobę chodzi, to sam lubię klarowność i nie szlifowanie tego, co i tak jest już właściwe, a więc zwykły i mniej osobliwy interfejs slotu Savannah King uwzględniam na plus. To jak ty go zaopiniujesz, zależy natomiast jedynie od ciebie.

Techniczne drobiazgi o Savannah King

Savannah King posiada 5 kołowrotków, co sprawia, że gra ta nie odróżnia się zbytnio od lwiej części modnych gier slotowych. Po tym kątem jest to właściwie konwencjonalny i bardzo zachowawczy program. Jednocześnie Savannah King używa 1024 linii wypłat, co jak czuję jest dość godziwą wartością. Z pewnością umożliwia ona wygranie wielkiej sumy kasy, biorąc w rachubę zdania, jakie piszą na ten temat gracze na forach internetowych, poświęconych materii hazardowej. Maksymalny dozwolony zakład w Savannah King wynosi €100, co przy odpowiednim szczęściu oraz dzięki wspomnianym wcześniej warunkom umożliwia nam na wygranie niedużej fortuny.

Savannah King nie jest wprawdzie nadzwyczaj nową grą, zatem nie warto spodziewać się po niej nieprzeciętnie porządnych uwarunkowań i jakichś mocno oryginalnych detali. Niemniej Savannah King posiada naturalnie No jackpoty, bez których w dzisiejszych czasach trudno się obyć. Ich brak byłby niewątpliwie nieoczekiwaną, chociaż niewesołą niespodzianką. Nie powinniście się niepokoić, to nie jest niespodzianka o której wspominałem.

Wiarygodna szansa – 100% do 200 EUR w Savannah King!

Jest nią tymczasem udostępniony w Savannah King bonus! Zaadoptowaliśmy się już do tego, iż to dokładnie bonusy są czymś, czym programiści najmocniej zamierzają przyciągnąć do siebie nowych klientów. Im konkurencyjniejsza oferta, tym obszerniejsze nasze zaciekawienie! Nic więc dziwnego w tym, że właściciele gry, a więc przedsiębiorstwo NetBet i jej programiści, czyli Genesis Gaming, obsypali nas bonusem w formie 100% do 200 EUR o naprawdę wysokiej jakości! Z racji tego perspektywa powiększenia swojej nagrody rośnie do bezgranicznie wysokich rozmiarów!

Zakończenie będzie krótkie, bo też nie ma co się zbyt dużo rozwodzić na ten temat. Savannah King to pasjonująca, aczkolwiek także dogmatyczna gra. Ma ona jednak swoje zalety (100% do 200 EUR!), które sprawiają, że osąd tego produktu musi jeszcze narosnąć. Polecam!