Satsumo’s Revenge – oryginalna frajda dla wszystkich miłośników gier hazardowych

4.8 /5
100 funtów i 200 darmowych spinów Play Now

Fałszywie może się zdawać, że Satsumo’s Revenge to jedynie zwykła gra automatowa jakich dużo w Internecie. Kołowrotki, loga, kolory – wszystko to kojarzymy już z całego mnóstwa podstawowych slotów internetowych. Daję gwarancję mimo to, że kiedy dotrzesz do końcówki artykułu, skojarzysz, w czym leży nieprzeciętność tej gry. Nie wydłużając już więc przedmowy, zapraszam do przewertowania lapidarnego opisu gry automatowej Satsumo’s Revenge.

Satsumo’s Revenge jawi się względnie typowo, jeśli idzie o powierzchowność samej gry i jej szatę graficzną. Poza tym sam interfejs, jest szczególnie zwyczajny i nie odróżnia się od tego, do czego przystosowaliśmy się. Tą właściwość nie sposób stanowczo ustalić jako wadę czy zaletę, gdyż za mocno uzależnione jest to od prywatnych upodobań każdego użytkownika. Jeżeli o moją osobę chodzi, to samemu lubię klarowność i nie korygowanie tego, co i tak jest już właściwe, a więc zwyczajny i mniej nowatorski interfejs gry Satsumo’s Revenge zaliczam na plus. To jak ty go ocenisz, zależy zaś jedynie od ciebie.

Techniczne detale na temat Satsumo’s Revenge

Satsumo’s Revenge ma 5 szpul, co sprawia, że gra ta nie odstaje nazbyt od lwiej części sławnych gier slotowych. Co do tego jest to raczej standardowy i znacznie staromodny automat. Zarazem Satsumo’s Revenge posiada 25 linii wypłat, co jak czuję jest dość uczciwą sumą. Na pewno umożliwia ona wygranie wielkiej sumy gotówki, biorąc pod rozwagę osądy, jakie piszą na ten temat ludzie na forach internetowych, poświęconych materii hazardowej. Najwyższy możliwy zakład w Satsumo’s Revenge równa się €1, co przy optymalnym farcie oraz dzięki wymienionym uprzednio okolicznościom pozwala nam na wygranie małej fortuny.

Satsumo’s Revenge nie jest może nadzwyczaj nową grą, więc nie ma co oczekiwać się po niej niezwykle fajnych sposobności i jakichś bardzo rewolucyjnych szczegółów. W każdym razie Satsumo’s Revenge ma oczywiście No jackpoty, bez których obecnie nie sposób się obyć. Ich brak byłby niewątpliwie zaskakującą, jakkolwiek przykrą niespodzianką. Nie powinniście się zamartwiać, to nie jest niespodzianka o której wspominałem.

Prawdziwa sposobność – 100 funtów i 200 darmowych spinów w Satsumo’s Revenge!

Jest nią zaś udostępniony w Satsumo’s Revenge bonus! Dostosowaliśmy się już do tego, iż to bezsprzecznie gratisy są czymś, czym właściciele kasyn najmocniej chcą pozyskać dla swojego kasyna świeżych użytkowników. Im opłacalniejsza oferta, tym większe nasze zaciekawienie! Nic więc osobliwego w tym, że posiadacze gry, a więc korporacja Casino.com oraz jej programiści, czyli Playtech, obdarzyli nas bonusem w postaci 100 funtów i 200 darmowych spinów o niebywale sporej wartości! Na skutek tego szansa powiększenia swojej nagrody przyrasta do niezwykle wysokich wielkości!

Podsumowanie będzie krótkie, gdyż nie trzeba się nadmiernie dużo rozwodzić na ten temat. Satsumo’s Revenge to ekscytująca, chociaż również tradycyjna gra. Ma ona jednakże swoje atuty (100 funtów i 200 darmowych spinów!), które powodują, że nota tego produktu musi jeszcze przyrosnąć. Zalecam!