Sacred Stones – stuprocentowa radocha dla wszystkich sympatyków gier hazardowych

4.6 /5
10 darmowych spinów bez depozytu Play Now

Z pozoru może się wydawać, że Sacred Stones to jedynie typowa gra hazardowa jakich niemało w Internecie. Bębny, symbole, kolory – wszystko to kojarzymy już z mrowia podstawowych slotów online. Daję gwarancję jednak, że zanim dojdziesz do końca artykułu, zrozumiesz, na czym polega wyjątkowość tej gry. Nie rozciągając już więc początku, nakłaniam do przewertowania zwięzłego opisu gry slotowej Sacred Stones.

Sacred Stones jawi się raczej modelowo, jeśli chodzi o powierzchowność samej gry i jej oprawę graficzną. Poza tym sam interfejs, jest mocno stereotypowy i nie odbiega od tego, do czego przystosowaliśmy się. Tą właściwość ciężko definitywnie zdefiniować jako wadę lub walor, gdyż za bardzo zależy to od prywatnych preferencji każdego klienta. Jeśli o mnie chodzi, to samemu cenię sobie praktyczność i nie szlifowanie tego, co i tak jest już wartościowe, a więc zwyczajny i mniej innowacyjny interfejs slotu Sacred Stones zaliczam na plus. To jak ty go zaszeregujesz, zależy zaś tylko od ciebie.

Techniczne szczegóły dotyczące Sacred Stones

Sacred Stones ma 5 bębnów, co prowadzi do tego, że gra ta nie odbiega za bardzo od większości sławnych gier automatowych. Co do tego jest to właściwie standardowy i silnie konserwatywny program. Równocześnie Sacred Stones ma 20 paylinesów, co jak czuję jest stosunkowo porządną liczbą. Niewątpliwie umożliwia ona zyskanie znacznej ilości grosza, biorąc pod uwagę komentarze, jakie piszą na jej temat gracze na grupach dyskusyjnych, poświęconych materii hazardowej. Największy dopuszczalny zakład w Sacred Stones sięga €100, co przy optymalnym farcie oraz dzięki wymienionym wcześniej uwarunkowaniom umożliwia nam na wygranie średniej fortuny.

Sacred Stones nie jest jednak wyjątkowo świeżą grą, zatem nie warto oczekiwać się po niej szczególnie fajnych sposobności i jakichś mocno rewolucyjnych detali. Bądź co bądź Sacred Stones posiada rzecz jasna No jackpoty, bez których aktualnie ciężko się obyć. Ich brak byłby niewątpliwie nieoczekiwaną, aczkolwiek niewesołą niespodzianką. Nie musicie się martwić, to nie jest niespodzianka o której pisałem.

Prawdziwa okazja – 14 no deposit free spins on selected slots w Sacred Stones!

Jest nią zaś osiągalny w Sacred Stones bonus! Dostosowaliśmy się już do tego, iż to bezsprzecznie premie są czymś, czym autorzy najbardziej zamierzają zyskać dla siebie nowych ludzi. Im atrakcyjniejsza propozycja, tym znaczniejsze nasze zaciekawienie! Nic zatem zaskakującego w tym, że posiadacze gry, a więc korporacja BGO a także jej twórcy, czyli Playtech, obdzielili nas bonusem pod postacią 14 no deposit free spins on selected slots o niebywale dużej jakości! Na skutek tego możność pomnożenia swojej wygranej wzrasta do bardzo wielkich rozmiarów!

Podsumowanie będzie zwięzłe, ponieważ nie trzeba się nazbyt wiele rozpisywać na ten problem. Sacred Stones to fascynująca, aczkolwiek także dogmatyczna gra. Ma ona jednak swoje walory (14 no deposit free spins on selected slots!), które sprawiają, że osąd tego wytworu powinna jeszcze wzrosnąć. Rekomenduję!