Rocky – stuprocentowa frajda dla wszystkich entuzjastów automatów

3.9 /5
10 darmowych spinów bez depozytu Play Now

Z pozoru może się zdawać, że Rocky to jedynie przeciętna gra automatowa jakich dużo w Internecie. Bębny, emblematy, barwy – wszystko to kojarzymy już z wielu zwykłych gier online. Zapewniam jednak, że zanim dotrzesz do końca recenzji, zrozumiesz, w czym leży szczególność tej gry. Nie przedłużając już więc przedmowy, zapraszam do przeczytania zwięzłego zarysu gry slotowej Rocky.

Rocky ukazuje się raczej standardowo, jeśli idzie o wygląd samej gry i jej oprawę graficzną. Również sam interfejs, jest wysoce zwyczajny i nie odstaje od tego, do czego się przyzwyczailiśmy. Tą cechę nie sposób definitywnie oszacować za defekt czy pozytyw, ponieważ za bardzo zależy to od osobistych preferencji każdego użytkownika. Jeżeli o mnie chodzi, to osobiście lubię prostotę i nie szlifowanie tego, co i tak jest już odpowiednie, a więc zwyczajny i mniej innowacyjny interfejs gry Rocky wliczam na plus. To jak ty go zaopiniujesz, zależy zaś jedynie od ciebie.

Technologiczne drobiazgi na temat Rocky

Rocky ma 5 kołowrotków, co prowadzi do tego, że slot ta nie odróżnia się zbytnio od gros modnych gier hazardowych. Pod tym względem jest to raczej standardowy i mocno konserwatywny slot. Zarazem Rocky posiada 25 linii wypłat, co jak uważam jest względnie sprawiedliwą wartością. Na pewno ułatwia ona zyskanie wielkiej ilości pieniędzy, biorąc w rachubę osądy, jakie pisują na jej temat użytkownicy na grupach dyskusyjnych, poświęconych tematyce hazardowej. Największy dopuszczalny zakład w Rocky wynosi €100, co przy odpowiednim szczęściu oraz dzięki wspomnianym uprzednio warunkom pozwala nam na zdobycie niedużej fortuny.

Rocky nie jest wprawdzie bardzo młodą grą, zatem nie warto oczekiwać się po niej szczególnie fajnych możliwości i jakichś bardzo oryginalnych szczegółów. Niemniej Rocky posiada ma się rozumieć No jackpoty, bez których współcześnie trudno się obyć. Ich brak byłby z pewnością nieoczekiwaną, chociaż przykrą niespodzianką. Nie musicie się przejmować, to nie jest niespodzianka o której sygnalizowałem.

Prawdziwa gratka – 29 no deposit free spins on selected slots w Rocky!

Jest nią zaś osiągalny w Rocky bonus! Przyzwyczailiśmy się już do tego, iż to bezsprzecznie bonusy są tym, czym twórcy szczególnie próbują zyskać dla siebie świeżych użytkowników. Im opłacalniejsza oferta, tym znaczniejsze nasze zainteresowanie! Nic więc zaskakującego w tym, że właściciele slotu, czyli spółka BGO i jej wynalazcy, czyli Playtech, obdarowali nas bonusem pod postacią 29 no deposit free spins on selected slots o bardzo wielkiej wadze! Na skutek tego ewentualność poszerzenia swojej nagrody wzrasta do naprawdę dużych wielkości!

Podsumowanie będzie lakoniczne, ponieważ nie trzeba się nazbyt wiele rozpisywać na ten problem. Rocky to pociągająca, jakkolwiek bardzo tradycyjna gra. Ma ona jednakże swoje atuty (29 no deposit free spins on selected slots!), które powodują, że opinia na temat tego programu powinna nadprogramowo podskoczyć. Polecam!