Rocket Men – prawdziwa rozrywka dla wszystkich sympatyków automatów

4.9 /5
do 100 € i 100 darmowych spinów Play Now

Na pozór może się wydawać, że Rocket Men to po prostu zwykła gra hazardowa jakich niemało w Internecie. Kołowrotki, loga, barwy – wszystko to kojarzymy już z mrowia szablonowych automatów internetowych. Zaświadczam jednak, że gdy dociągniesz do końca artykułu, skojarzysz, na czym polega niezwykłość tej gry. Nie przeciągając już więc wstępu, namawiam do przestudiowania krótkiego zarysu gry slotowej Rocket Men.

Rocket Men jawi się stosunkowo konwencjonalnie, jeśli chodzi o wygląd samej gry i jej oprawę graficzną. Ponadtko sam interfejs, jest bardzo szablonowy i nie odróżnia się od tego, do czego się przyzwyczailiśmy. Tą cechę ciężko jednoznacznie określić jako minus czy zaletę, ponieważ za mocno jest to zależne od indywidualnych upodobań każdego klienta. Jeżeli o moją osobę chodzi, to osobiście lubię klarowność i nie korygowanie tego, co i tak jest już właściwe, czyli zwyczajny i mniej oryginalny interfejs gry Rocket Men uwzględniam na plus. To jak ty go ocenisz, zależy zaś wyłącznie od ciebie.

Technologiczne drobiazgi na temat Rocket Men

Rocket Men posiada 5 szpul, co sprawia, że automat ta nie odstaje nadmiernie od gros sławnych gier automatowych. Pod tym względem jest to właściwie typowy i silnie staromodny automat. Jednocześnie Rocket Men stosuje 20 linii wypłat, co jak mniemam jest dość uczciwą liczbą. Bez wątpienia ułatwia ona wygranie wielkiej liczby gotówki, biorąc pod rozwagę opinie, jakie piszą na jej temat ludzie na grupach dyskusyjnych, zadedykowanych materii hazardowej. Największy możliwy zakład w Rocket Men wynosi €10, co przy sposobnym farcie oraz dzięki wymienionym uprzednio uwarunkowaniom umożliwia nam na osiągnięcie niedużej fortuny.

Rocket Men nie jest może wyjątkowo nową grą, toteż nie należy spodziewać się po niej bardzo korzystnych sposobności i jakichś bardzo oryginalnych szczegółów. Bądź co bądź Rocket Men posiada naturalnie No jackpoty, bez których współcześnie trudno dać sobie radę. Ich brak byłby bez wątpienia zaskakującą, jakkolwiek niewesołą niespodzianką. Nie musicie się martwić, to nie jest niespodzianka o której nadmieniałem.

Realna szansa – do 100 € i 100 darmowych spinów w Rocket Men!

Jest nią natomiast dostępny w Rocket Men bonus! Przywykliśmy już do tego, iż to aktualnie bonusy są tym, czym właściciele kasyn najmocniej starają się skusić do swojego kasyna świeżych graczy. Im lepsza propozycja, tym szersze nasze zaciekawienie! Nic zatem osobliwego w tym, że właściciele slotu, czyli firma Mr Green a także jej wynalazcy, czyli Red Tiger, obsypali nas bonusem pod postacią do 100 € i 100 darmowych spinów o niebywale wielkiej wartości! Na skutek tego możliwość poszerzenia swojej wygranej wzrasta do naprawdę wyniosłych rozmiarów!

Podsumowanie będzie skrótowe, dlatego, że nie ma co się zanadto dużo rozpisywać na ten problem. Rocket Men to pasjonująca, chociaż także dogmatyczna gra. Ma ona mimo wzystko swoje walory (do 100 € i 100 darmowych spinów!), które sprawiają, że opinia na temat tego produktu musi jeszcze wzmóc się. Zalecam!