Robocop – prawdziwa zabawa dla wszystkich fanów automatów

3.9 /5
100 funtów i 200 darmowych spinów Play Now

Fałszywie może się wydawać, że Robocop to wyłącznie przeciętna gra hazardowa jakich mnóstwo w Internecie. Bębny, emblematy, barwy – wszystko to znamy już z bezliku podstawowych gier internetowych. Daję gwarancję jednak, że zanim dociągniesz do końcówki tekstu, zrozumiesz, na czym polega niepospolitość tej gry. Nie przeciągając już wobec tego przedmowy, namawiam do przeczytania zwięzłego zarysu gry slotowej Robocop.

Robocop jawi się stosunkowo standardowo, jeśli idzie o wygląd samej gry i jej oprawę graficzną. Również sam interfejs, jest szczególnie stereotypowy i nie odstaje od tego, do czego nawykliśmy. Tą właściwość nie sposób jednoznacznie określić jako minus lub atut, bowiem za mocno uzależnione jest to od osobistych preferencji każdego użytkownika. Jeżeli o moją osobę chodzi, to osobiście cenię sobie klarowność i nie poprawianie tego, co i tak jest już zdatne, czyli zwykły i mniej rewolucyjny interfejs programu Robocop wliczam na plus. To jak ty go ocenisz, zależy zaś tylko od ciebie.

Sprzętowe drobiazgi na temat Robocop

Robocop ma 5 bębnów, co sprawia, że automat ta nie odbiega nadmiernie od gros modnych gier slotowych. Pod tym względem jest to właściwie standardowy i mocno konserwatywny automat. Zarazem Robocop posiada 25 paylinesów, co jak czuję jest w miarę godziwą wartością. Z pewnością ułatwia ona wygranie wysokiej sumy pieniędzy, biorąc pod uwagę opinie, jakie wypisują na ten temat użytkownicy na forach internetowych, poświęconych materii hazardowej. Maksymalny możliwy zakład w Robocop wynosi €1, co przy sposobnym farcie oraz dzięki wymienionym uprzednio uwarunkowaniom umożliwia nam na zyskanie niedużej fortuny.

Robocop nie jest może wyjątkowo nową grą, dlatego nie należy oczekiwać się po niej szczególnie fajnych warunków i jakichś bardzo nieszablonowych elementów. Niemniej Robocop ma rzecz jasna No jackpoty, bez których współcześnie nie sposób poradzić sobie. Ich brak byłby bez wątpienia nieprzewidzianą, jednak przykrą niespodzianką. Nie musicie się zamartwiać, to nie jest niespodzianka o której sygnalizowałem.

Realna okazja – 100 funtów i 200 darmowych spinów w Robocop!

Jest nią tymczasem osiągalny w Robocop bonus! Dostosowaliśmy się już do tego, iż to aktualnie bonusy są tym, czym twórcy najsilniej zamierzają zwabić do swojego kasyna świeżych użytkowników. Im konkurencyjniejsza oferta, tym obszerniejsze nasze zainteresowanie! Nic zatem osobliwego w tym, że posiadacze slotu, a więc firma Casino.com i jej autorzy, czyli Playtech, obdarzyli nas bonusem w postaci 100 funtów i 200 darmowych spinów o szczególnie sporej wartości! Dzięki temu szansa powiększenia swojej wygranej rośnie do niezwykle wielkich rozmiarów!

Zakończenie będzie skrótowe, gdyż nie trzeba się zbytnio dużo rozpisywać na ten problem. Robocop to interesująca, chociaż także konserwatywna gra. Ma ona mimo wzystko swoje atuty (100 funtów i 200 darmowych spinów!), które powodują, że osąd tego dzieła musi dodatkowo wzmóc się. Polecam!