Reel Steal – autentyczna frajda dla wszystkich miłośników slotów

3.6 /5
100 funtów i 200 darmowych spinów Play Now

Złudnie może się zdawać, że Reel Steal to jedynie przeciętna gra slotowa jakich wiele w Internecie. Bębny, wzory, barwy – wszystko to kojarzymy już z mrowia szablonowych gier internetowych. Ręczę jednak, że gdy dociągniesz do końca recenzji, zrozumiesz, na czym polega nieprzeciętność tej gry. Nie wydłużając już wobec tego wprowadzenia, nakłaniam do przewertowania zwięzłego opisu gry slotowej Reel Steal.

Reel Steal przedstawia się raczej modelowo, jeśli chodzi o powierzchowność samej gry i jej szatę graficzną. Także sam interfejs, jest wysoce szablonowy i nie odstaje od tego, do czego przystosowaliśmy się. Tą właściwość trudno stanowczo zdefiniować za przywarę czy plus, gdyż za bardzo uzależnione jest to od personalnych sentymntów każdego klienta. Jeżeli o moją osobę chodzi, to samemu lubię klarowność i nie korygowanie tego, co i tak jest już wartościowe, czyli standardowy i mniej innowacyjny interfejs programu Reel Steal uwzględniam na plus. To jak ty go zaopiniujesz, zależy zaś wyłącznie od ciebie.

Techniczne detale na temat Reel Steal

Reel Steal ma 5 bębnów, co powoduje, że gra ta nie odróżnia się za bardzo od gros modnych gier hazardowych. Odnośnie tego jest to raczej tradycyjny i znacznie zachowawczy program. Zarazem Reel Steal posiada 9 linii wypłat, co jak uważam jest w miarę sprawiedliwą liczbą. Na pewno ułatwia ona wygranie znacznej liczby gotówki, biorąc pod uwagę opinie, jakie wypisują na jej temat osoby na forach internetowych, zadedykowanych tematyce hazardowej. Największy dozwolony zakład w Reel Steal wynosi €1, co przy odpowiednim szczęściu oraz dzięki wspomnianym uprzednio uwarunkowaniom pozwala nam na osiągnięcie niedużej fortuny.

Reel Steal nie jest może wyjątkowo nową grą, więc nie ma co spodziewać się po niej niezwykle porządnych możliwości i jakichś bardzo rewolucyjnych detali. W każdym razie Reel Steal posiada rzecz jasna No jackpoty, bez których obecnie trudno poradzić sobie. Ich brak byłby bez wątpienia niespodziewaną, jakkolwiek niewesołą niespodzianką. Nie musicie się zamartwiać, to nie jest niespodzianka o której pisałem.

Realna gratka – 100 funtów i 200 darmowych spinów w Reel Steal!

Jest nią natomiast osiągalny w Reel Steal bonus! Przyzwyczailiśmy się już do tego, iż to właśnie gratisy są czymś, czym programiści szczególnie starają się zwabić do swojej firmy świeżych klientów. Im korzystniejsza oferta, tym szersze nasze zaciekawienie! Nic przeto zaskakującego w tym, że właściciele slotu, a więc przedsiębiorstwo Casino.com i jej autorzy, czyli NetEnt, obdzielili nas bonusem w formie 100 funtów i 200 darmowych spinów o naprawdę dużej wartości! Dzięki temu możność zwielokrotnienia swojej wygranej wzrasta do bezgranicznie wysokich wielkości!

Podsumowanie będzie niedługie, dlatego, że nie trzeba się zbytnio dużo rozwodzić na ten temat. Reel Steal to pasjonująca, choć bardzo dogmatyczna gra. Ma ona jednak swoje pozytywy (100 funtów i 200 darmowych spinów!), które prowadzą do tego, że ocena tego wytworu musi dodatkowo wzmóc się. Rekomenduję!