Reel Rush – oryginalna rozrywka dla wszystkich miłośników automatów

4.3 /5
100 funtów i 200 darmowych spinów Play Now

Z pozoru może się zdawać, że Reel Rush to jedynie zwykła gra automatowa jakich niemało w Internecie. Bębny, znaki, kolory – wszystko to kojarzymy już z mrowia zwyczajnych slotów internetowych. Daję gwarancję jednak, że gdy dociągniesz do końcówki tekstu, skojarzysz, na czym polega szczególność tej gry. Nie przedłużając już wobec tego przedmowy, namawiam do przestudiowania zdawkowego opisu gry automatowej Reel Rush.

Reel Rush przedstawia się względnie klasycznie, jeśli idzie o oblicze samej gry i jej oprawę graficzną. Poza tym sam interfejs, jest wysoce szablonowy i nie odstaje od tego, do czego przywykliśmy. Tą właściwość niełatwo definitywnie ustalić jako skazę lub pozytyw, ponieważ za bardzo jest to zależne od prywatnych skłonności każdego klienta. Jeżeli o moją osobę chodzi, to osobiście lubię funkcjonalność i nie naprawianie tego, co i tak jest już właściwe, czyli normalny i mniej osobliwy interfejs programu Reel Rush zaliczam na plus. To jak ty go osądzisz, zależy zaś jedynie od ciebie.

Sprzętowe detale dotyczące Reel Rush

Reel Rush posiada 5 szpul, co sprawia, że automat ta nie odbiega nazbyt od gros popularnych gier automatowych. Po tym kątem jest to raczej standardowy i znacznie staromodny automat. Jednocześnie Reel Rush stosuje 3125 linii wypłat, co jak mniemam jest względnie sprawiedliwą liczbą. Na pewno umożliwia ona zyskanie nielichej ilości grosza, biorąc w rachubę zdania, jakie wypisują na ten temat użytkownicy na forach internetowych, poświęconych problematyce hazardowej. Maksymalny dozwolony zakład w Reel Rush równa się €5, co przy odpowiednim farcie oraz dzięki przytoczonym wcześniej okolicznościom pozwala nam na wygranie niedużej fortuny.

Reel Rush nie jest może bardzo nową grą, zatem nie należy oczekiwać się po niej niezwykle fajnych warunków i jakichś mocno nieszablonowych detali. W każdym razie Reel Rush posiada rzecz jasna No jackpoty, bez których obecnie trudno się obyć. Ich brak byłby z pewnością niespodziewaną, jednak kłopotliwą niespodzianką. Nie powinniście się przejmować, to nie jest niespodzianka o której wspominałem.

Wiarygodna szansa – 100 funtów i 200 darmowych spinów w Reel Rush!

Jest nią tymczasem udostępniony w Reel Rush bonus! Dostosowaliśmy się już do tego, iż to dokładnie bonusy są czymś, czym twórcy najbardziej chcą zyskać dla swojego kasyna nowych graczy. Im korzystniejsza oferta, tym znaczniejsze nasze zaciekawienie! Nic zatem zaskakującego w tym, że posiadacze gry, a więc przedsiębiorstwo Casino.com oraz jej twórcy, czyli NetEnt, uszczęśliwili nas bonusem w postaci 100 funtów i 200 darmowych spinów o szczególnie wysokiej randze! Z racji tego możliwość pomnożenia swojej nagrody wzrasta do naprawdę wysokich rozmiarów!

Zakończenie będzie lakoniczne, dlatego, że nie trzeba się nazbyt wiele rozwodzić na ten temat. Reel Rush to pociągająca, chociaż również konserwatywna gra. Ma ona jednak swoje walory (100 funtów i 200 darmowych spinów!), które powodują, że opinia na temat tego produktu musi nadprogramowo wzrosnąć. Rekomenduję!