Reel Gems – prawdziwa frajda dla wszystkich sympatyków automatów

3.8 /5
10 darmowych spinów bez depozytu Play Now

Fałszywie może się zdawać, że Reel Gems to jedynie zwykła gra hazardowa jakich mnóstwo w Internecie. Kołowrotki, wzory, kolorystyki – wszystko to znamy już z mrowia podstawowych gier internetowych. Gwarantuję jednak, że kiedy dociągniesz do zakończenia recenzji, skojarzysz, na czym polega niezwykłość tej gry. Nie rozciągając już wobec tego wstępu, zapraszam do przeczytania zwięzłego zarysu gry slotowej Reel Gems.

Reel Gems przedstawia się stosunkowo standardowo, jeśli idzie o wygląd samej gry i jej oprawę graficzną. Ponadtko sam interfejs, jest szczególnie stereotypowy i nie odbiega od tego, do czego się przyzwyczailiśmy. Tą właściwość niełatwo kategorycznie ustalić jako skazę lub zaletę, ponieważ za mocno uzależnione jest to od osobistych sentymntów każdego gracza. Jeżeli o moją osobę chodzi, to sam lubię prostotę i nie szlifowanie tego, co i tak jest już zdatne, a więc standardowy i mniej rewolucyjny interfejs gry Reel Gems uwzględniam na plus. To jak ty go osądzisz, zależy natomiast jedynie od ciebie.

Sprzętowe szczegóły na temat Reel Gems

Reel Gems ma 5 szpul, co sprawia, że slot ta nie odstaje za bardzo od większości popularnych gier slotowych. Pod tym względem jest to właściwie konwencjonalny i znacznie staromodny automat. Przy tym Reel Gems używa 243 linii wypłat, co jak sądzę jest stosunkowo sprawiedliwą liczbą. Niewątpliwie ułatwia ona zyskanie nielichej sumy gotówki, biorąc pod rozwagę zdania, jakie pisują na ten temat osoby na grupach dyskusyjnych, zadedykowanych dziedzinie hazardowej. Najwyższy dopuszczalny zakład w Reel Gems równa się €25, co przy sposobnym szczęściu oraz dzięki wspomnianym wcześniej okolicznościom pozwala nam na wygranie średniej fortuny.

Reel Gems nie jest jednak szczególnie świeżą grą, toteż nie należy oczekiwać się po niej wyjątkowo dobrych możliwości i jakichś mocno oryginalnych szczegółów. W każdym razie Reel Gems ma ma się rozumieć No jackpoty, bez których aktualnie nie sposób się obejść. Ich brak byłby bez wątpienia nieoczekiwaną, aczkolwiek kłopotliwą niespodzianką. Nie powinniście się przejmować, to nie jest niespodzianka o której nadmieniałem.

Realna gratka – 21 no deposit free spins on selected slots w Reel Gems!

Jest nią tymczasem dostępny w Reel Gems bonus! Dostosowaliśmy się już do tego, że to dokładnie premie są czymś, czym autorzy najmocniej starają się zwabić do swojego kasyna nowych użytkowników. Im atrakcyjniejsza propozycja, tym obszerniejsze nasze zainteresowanie! Nic przeto dziwnego w tym, że posiadacze automatu, czyli korporacja BGO i jej twórcy, czyli Microgaming, obdzielili nas bonusem w postaci 21 no deposit free spins on selected slots o bardzo znacznej randze! Dzięki temu perspektywa pomnożenia swojej wygranej przyrasta do bardzo wyniosłych wymiarów!

Zakończenie będzie niedługie, bo też nie trzeba się nazbyt wiele rozwodzić na ten problem. Reel Gems to pociągająca, aczkolwiek również dogmatyczna gra. Ma ona mimo wzystko swoje pozytywy (21 no deposit free spins on selected slots!), które czynią to, że osąd tego programu musi nadprogramowo narosnąć. Rekomenduję!