Rainbow Riches – stuprocentowa frajda dla wszystkich miłośników automatów

4.2 /5
10 darmowych spinów bez depozytu Play Now

Złudnie może się wydawać, że Rainbow Riches to wyłącznie zwykła gra hazardowa jakich wiele w Internecie. Kołowrotki, wzory, kolory – wszystko to znamy już z setek podstawowych slotów internetowych. Ręczę jednak, że kiedy dociągniesz do końcówki tekstu, pojmiesz, na czym polega niezwykłość tej gry. Nie przedłużając już więc przedmowy, nakłaniam do przeczytania lapidarnego zarysu gry hazardowej Rainbow Riches.

Rainbow Riches przedstawia się dosyć klasycznie, jeśli chodzi o oblicze samej gry i jej oprawę graficzną. Również sam interfejs, jest mocno stereotypowy i nie odbiega od tego, do czego przystosowaliśmy się. Tą cechę niełatwo definitywnie zdefiniować jako minus lub pozytyw, gdyż za mocno uzależnione jest to od osobistych skłonności każdego klienta. Jeśli o mnie chodzi, to samemu lubię praktyczność i nie poprawianie tego, co i tak jest już wartościowe, czyli zwyczajny i mniej oryginalny interfejs programu Rainbow Riches zaliczam na plus. To jak ty go osądzisz, zależy zaś wyłącznie od ciebie.

Sprzętowe szczegóły dotyczące Rainbow Riches

Rainbow Riches ma 5 szpul, co prowadzi do tego, że slot ta nie odbiega nadmiernie od większości modnych gier hazardowych. Co do tego jest to raczej konwencjonalny i bardzo konserwatywny slot. Przy tym Rainbow Riches stosuje 20 paylinesów, co jak czuję jest względnie uczciwą sumą. Niewątpliwie udostępnia ona wygranie znacznej liczby kasy, biorąc pod uwagę poglądy, jakie pozostawiają na ten temat gracze na grupach dyskusyjnych, zadedykowanych materii hazardowej. Maksymalny dopuszczalny zakład w Rainbow Riches wynosi €50, co przy sposobnym szczęściu oraz dzięki wymienionym uprzednio warunkom umożliwia nam na zdobycie niedużej fortuny.

Rainbow Riches nie jest wprawdzie wyjątkowo młodą grą, więc nie należy spodziewać się po niej bardzo korzystnych możliwości i jakichś mocno awangardowych detali. Bądź co bądź Rainbow Riches posiada ma się rozumieć No jackpoty, bez których aktualnie nie sposób dać sobie radę. Ich brak byłby z pewnością nieprzewidzianą, jakkolwiek przykrą niespodzianką. Nie musicie się niepokoić, to nie jest niespodzianka o której nadmieniałem.

Wiarygodna gratka – 10 darmowych spinów bez depozytu w Rainbow Riches!

Jest nią natomiast dostępny w Rainbow Riches bonus! Przyzwyczailiśmy się już do tego, że to aktualnie gratisy są tym, czym właściciele kasyn najmocniej starają się przyciągnąć do swojej firmy świeżych użytkowników. Im atrakcyjniejsza oferta, tym znaczniejsze nasze zainteresowanie! Nic przeto osobliwego w tym, że posiadacze gry, a więc spółka BGO oraz jej twórcy, czyli Barcrest , obdarzyli nas bonusem w formie 10 darmowych spinów bez depozytu o szczególnie wielkiej wartości! Dzięki temu możliwość poszerzenia swojej wygranej wzrasta do naprawdę wyniosłych rozmiarów!

Podsumowanie będzie zwięzłe, dlatego, że nie ma co się zbytnio wiele rozwodzić na ten problem. Rainbow Riches to pasjonująca, jakkolwiek bardzo ortodoksyjna gra. Ma ona mimo wzystko swoje pozytywy (10 darmowych spinów bez depozytu!), które sprawiają, że nota tego programu musi dodatkowo narosnąć. Polecam!