Planet of Apes – autentyczna radocha dla wszystkich miłośników automatów

4.3 /5
100 funtów i 200 darmowych spinów Play Now

Pozornie może się wydawać, że Planet of Apes to tylko przeciętna gra automatowa jakich wiele w Internecie. Bębny, loga, kolory – wszystko to znamy już z setek podstawowych gier internetowych. Zapewniam mimo to, że kiedy dociągniesz do końca recenzji, skojarzysz, w czym leży niepospolitość tej gry. Nie przeciągając już wobec tego początku, nakłaniam do przewertowania krótkiego zarysu gry automatowej Planet of Apes.

Planet of Apes ukazuje się dosyć klasycznie, jeśli idzie o wygląd samej gry i jej oprawę graficzną. Także sam interfejs, jest mocno stereotypowy i nie odbiega od tego, do czego przystosowaliśmy się. Tą cechę niełatwo stanowczo ustalić jako wadę czy pozytyw, gdyż za mocno zależy to od indywidualnych preferencji każdego gracza. Jeżeli o mnie chodzi, to sam cenię sobie klarowność i nie poprawianie tego, co i tak jest już właściwe, a więc typowy i mniej innowacyjny interfejs slotu Planet of Apes uwzględniam na plus. To jak ty go zaszeregujesz, zależy natomiast wyłącznie od ciebie.

Sprzętowe detale dotyczące Planet of Apes

Planet of Apes posiada 5 szpul, co powoduje, że gra ta nie odbiega zbytnio od lwiej części sławnych gier slotowych. Odnośnie tego jest to właściwie typowy i mocno zachowawczy slot. Zarazem Planet of Apes używa 20 linii wypłat, co jak mniemam jest w miarę porządną sumą. Z pewnością udostępnia ona zdobycie znacznej ilości pieniędzy, biorąc pod uwagę poglądy, jakie pozostawiają na jej temat osoby na grupach dyskusyjnych, zadedykowanych tematyce hazardowej. Maksymalny dozwolony zakład w Planet of Apes sięga €100, co przy sposobnym szczęściu oraz dzięki wspomnianym dopiero co uwarunkowaniom pozwala nam na zyskanie średniej fortuny.

Planet of Apes nie jest jednak nadzwyczaj świeżą grą, zatem nie warto oczekiwać się po niej niezwykle fajnych uwarunkowań i jakichś mocno rewolucyjnych detali. Niemniej Planet of Apes posiada ma się rozumieć No jackpoty, bez których współcześnie nie sposób się obyć. Ich brak byłby niewątpliwie niespodziewaną, jednak kłopotliwą niespodzianką. Nie musicie się zamartwiać, to nie jest niespodzianka o której mówiłem.

Wiarygodna sposobność – 100 funtów i 200 darmowych spinów w Planet of Apes!

Jest nią natomiast udostępniony w Planet of Apes bonus! Dostosowaliśmy się już do tego, iż to aktualnie premie są czymś, czym autorzy najsilniej zamierzają pozyskać dla swojej firmy świeżych ludzi. Im opłacalniejsza propozycja, tym znaczniejsze nasze zainteresowanie! Nic zatem zaskakującego w tym, że właściciele gry, a więc korporacja Casino.com i jej programiści, czyli NetEnt, obsypali nas bonusem pod postacią 100 funtów i 200 darmowych spinów o naprawdę sporej jakości! Z racji tego możliwość poszerzenia swojej nagrody wzrasta do naprawdę wysokich rozmiarów!

Podsumowanie będzie krótkie, gdyż nie ma co się nazbyt dużo rozpisywać na ten problem. Planet of Apes to fascynująca, chociaż bardzo dogmatyczna gra. Ma ona jednak swoje pozytywy (100 funtów i 200 darmowych spinów!), które powodują, że opinia na temat tego dzieła powinna jeszcze wzrosnąć. Polecam!