Pirates Charm – autentyczna rozrywka dla wszystkich entuzjastów automatów

4.8 /5
do 100 € i 100 darmowych spinów Play Now

Pozornie może się wydawać, że Pirates Charm to po prostu przeciętna gra automatowa jakich niemało w Internecie. Kołowrotki, symbole, kolorystyki – wszystko to znamy już z bezliku banalnych gier online. Ręczę mimo to, że gdy dociągniesz do końcówki tekstu, pojmiesz, w czym leży niepospolitość tej gry. Nie rozciągając już zatem wprowadzenia, zachęcam do przeczytania zdawkowego komentarza dotyczącego gry slotowej Pirates Charm.

Pirates Charm jawi się dość standardowo, jeśli chodzi o oblicze samej gry i jej oprawę graficzną. Ponadtko sam interfejs, jest wysoce tradycyjny i nie odstaje od tego, do czego nawykliśmy. Tą cechę niełatwo jasno oszacować jako defekt lub pozytyw, bowiem za bardzo zależy to od osobistych upodobań każdego klienta. Jeśli o mnie chodzi, to osobiście lubię klarowność i nie korygowanie tego, co i tak jest już właściwe, czyli normalny i mniej osobliwy interfejs automatu Pirates Charm uwzględniam na plus. To jak ty go zaszeregujesz, zależy natomiast jedynie od ciebie.

Techniczne szczegóły dotyczące Pirates Charm

Pirates Charm ma 5 szpul, co sprawia, że automat ta nie odróżnia się za bardzo od większości modnych gier hazardowych. W tej sprawie jest to raczej typowy i silnie staromodny program. Zarazem Pirates Charm stosuje 243 linii wypłat, co jak sądzę jest dość porządną liczbą. Niewątpliwie ułatwia ona zyskanie wysokiej liczby grosza, biorąc w rachubę komentarze, jakie piszą na ten temat użytkownicy na grupach dyskusyjnych, zadedykowanych materii hazardowej. Największy dozwolony zakład w Pirates Charm sięga €25, co przy odpowiednim farcie oraz dzięki wymienionym wcześniej uwarunkowaniom umożliwia nam na zdobycie małej fortuny.

Pirates Charm nie jest jednak nadzwyczaj świeżą grą, dlatego nie warto oczekiwać się po niej wyjątkowo fajnych sposobności i jakichś mocno nieszablonowych detali. Mimo wszystko Pirates Charm ma rzecz jasna No jackpoty, bez których współcześnie nie sposób się obyć. Ich brak byłby z pewnością zaskakującą, aczkolwiek kłopotliwą niespodzianką. Nie musicie się przejmować, to nie jest niespodzianka o której pisałem.

Rzeczywista okazja – do 100 € i 100 darmowych spinów w Pirates Charm!

Jest nią tymczasem udostępniony w Pirates Charm bonus! Zaadoptowaliśmy się już do tego, iż to aktualnie gratisy są tym, czym programiści najbardziej pragną zyskać dla swojej firmy świeżych ludzi. Im atrakcyjniejsza propozycja, tym większe nasze zaciekawienie! Nic zatem zaskakującego w tym, że właściciele automatu, czyli przedsiębiorstwo Mr Green a także jej twórcy, czyli Quickspin, obsypali nas bonusem w formie do 100 € i 100 darmowych spinów o szczególnie dużej randze! Dzięki temu możliwość powiększenia swojej wygranej przyrasta do naprawdę wyniosłych wymiarów!

Zakończenie będzie zwięzłe, gdyż nie trzeba się zbytnio dużo rozpisywać na ten temat. Pirates Charm to fascynująca, aczkolwiek również tradycyjna gra. Ma ona jednak swoje walory (do 100 € i 100 darmowych spinów!), które prowadzą do tego, że nota tego wytworu powinna jeszcze narosnąć. Rekomenduję!