Persian Fortune – stuprocentowa zabawa dla wszystkich entuzjastów slotów

4.9 /5
do 100 € i 100 darmowych spinów Play Now

Pozornie może się zdawać, że Persian Fortune to tylko zwykła gra slotowa jakich wiele w Internecie. Rolki, loga, kolorystyki – wszystko to znamy już z setek zwyczajnych automatów internetowych. Ręczę jednak, że zanim dociągniesz do końca artykułu, pojmiesz, na czym polega niezwykłość tej gry. Nie wydłużając już wobec tego przedmowy, nakłaniam do przestudiowania krótkiego opisu gry slotowej Persian Fortune.

Persian Fortune prezentuje się stosunkowo modelowo, jeśli idzie o oblicze samej gry i jej oprawę graficzną. Poza tym sam interfejs, jest mocno stereotypowy i nie odróżnia się od tego, do czego nawykliśmy. Tą właściwość ciężko stanowczo ustalić za przywarę czy walor, bowiem za mocno jest to zależne od osobistych upodobań każdego użytkownika. Jeżeli o mnie chodzi, to sam cenię sobie prostotę i nie szlifowanie tego, co i tak jest już dobre, a więc normalny i mniej innowacyjny interfejs programu Persian Fortune uwzględniam na plus. To jak ty go zaopiniujesz, zależy natomiast wyłącznie od ciebie.

Technologiczne drobiazgi na temat Persian Fortune

Persian Fortune posiada 5 szpul, co prowadzi do tego, że automat ta nie odróżnia się nadmiernie od lwiej części sławnych gier automatowych. Pod tym względem jest to właściwie typowy i mocno zachowawczy automat. Jednocześnie Persian Fortune używa 20 linii wypłat, co jak przypuszczam jest stosunkowo uczciwą liczbą. Z pewnością udostępnia ona zyskanie nielichej liczby gotówki, biorąc pod rozwagę opinie, jakie pisują na ten temat osoby na grupach dyskusyjnych, poświęconych dziedzinie hazardowej. Maksymalny możliwy zakład w Persian Fortune sięga €1, co przy optymalnym farcie oraz dzięki wspomnianym dopiero co warunkom pozwala nam na osiągnięcie średniej fortuny.

Persian Fortune nie jest może nadzwyczaj świeżą grą, zatem nie ma co spodziewać się po niej szczególnie porządnych warunków i jakichś mocno oryginalnych detali. Mimo wszystko Persian Fortune ma rzecz jasna No jackpoty, bez których obecnie nie sposób dać sobie radę. Ich brak byłby na pewno niespodziewaną, aczkolwiek kłopotliwą niespodzianką. Nie musicie się martwić, to nie jest niespodzianka o której mówiłem.

Rzeczywista sposobność – do 100 € i 100 darmowych spinów w Persian Fortune!

Jest nią natomiast dostępny w Persian Fortune bonus! Przywykliśmy już do tego, że to aktualnie bonusy są czymś, czym twórcy najbardziej starają się przyciągnąć do swojego kasyna świeżych klientów. Im konkurencyjniejsza oferta, tym znaczniejsze nasze zainteresowanie! Nic zatem osobliwego w tym, że właściciele automatu, a więc korporacja Mr Green i jej wynalazcy, czyli Red Tiger, obdzielili nas bonusem w formie do 100 € i 100 darmowych spinów o niebywale wysokiej jakości! Dzięki temu możność pomnożenia swojej nagrody wzrasta do bardzo dużych wielkości!

Podsumowanie będzie zwięzłe, dlatego, że nie trzeba się zbyt dużo rozpisywać na ten problem. Persian Fortune to pociągająca, chociaż również ortodoksyjna gra. Ma ona jednak swoje walory (do 100 € i 100 darmowych spinów!), które powodują, że ocena tego produktu musi jeszcze przyrosnąć. Polecam!