Moon Princess – oryginalna radocha dla wszystkich miłośników slotów

4.8 /5
do 100 € i 100 darmowych spinów Play Now

Na pozór może się wydawać, że Moon Princess to tylko typowa gra hazardowa jakich mnóstwo w Internecie. Rolki, symbole, kolorystyki – wszystko to kojarzymy już z bezliku podstawowych automatów internetowych. Gwarantuję jednak, że zanim dotrzesz do zakończenia artykułu, pojmiesz, na czym polega nieprzeciętność tej gry. Nie wydłużając już zatem wprowadzenia, nakłaniam do przeczytania zdawkowego opisu gry automatowej Moon Princess.

Moon Princess jawi się raczej typowo, jeśli chodzi o wygląd samej gry i jej szatę graficzną. Poza tym sam interfejs, jest mocno zwyczajny i nie odstaje od tego, do czego przywykliśmy. Tą cechę ciężko stanowczo zdefiniować jako minus czy zaletę, ponieważ za mocno zależy to od osobistych upodobań każdego gracza. Jeśli o mnie chodzi, to osobiście cenię sobie klarowność i nie poprawianie tego, co i tak jest już zdatne, a więc zwyczajny i mniej nowatorski interfejs gry Moon Princess wliczam na plus. To jak ty go ocenisz, zależy zaś wyłącznie od ciebie.

Technologiczne detale o Moon Princess

Moon Princess posiada 5 bębnów, co prowadzi do tego, że slot ta nie odbiega nadmiernie od większości sławnych gier automatowych. Odnośnie tego jest to właściwie typowy i bardzo staromodny slot. Równocześnie Moon Princess stosuje 27 paylinesów, co jak mniemam jest względnie porządną sumą. Bez wątpienia umożliwia ona wygranie wysokiej sumy gotówki, biorąc pod rozwagę osądy, jakie pisują na jej temat użytkownicy na grupach dyskusyjnych, poświęconych tematyce hazardowej. Maksymalny możliwy zakład w Moon Princess wynosi €25, co przy sposobnym szczęściu oraz dzięki przytoczonym uprzednio warunkom umożliwia nam na zdobycie średniej fortuny.

Moon Princess nie jest może wyjątkowo świeżą grą, więc nie należy spodziewać się po niej wyjątkowo fajnych możliwości i jakichś mocno oryginalnych detali. Bądź co bądź Moon Princess ma oczywiście No jackpoty, bez których aktualnie nie sposób się obyć. Ich brak byłby na pewno zaskakującą, chociaż kłopotliwą niespodzianką. Nie musicie się zadręczać, to nie jest niespodzianka o której nadmieniałem.

Rzeczywista gratka – do 100 € i 100 darmowych spinów w Moon Princess!

Jest nią natomiast osiągalny w Moon Princess bonus! Dostosowaliśmy się już do tego, iż to właśnie gratisy są czymś, czym autorzy najmocniej zamierzają zwabić do swojego kasyna nowych użytkowników. Im korzystniejsza propozycja, tym obszerniejsze nasze zaciekawienie! Nic przeto dziwnego w tym, że właściciele gry, czyli korporacja Mr Green a także jej programiści, czyli Play’n Go, obdarowali nas bonusem w formie do 100 € i 100 darmowych spinów o szczególnie znacznej randze! Dzięki temu ewentualność pomnożenia swojej wygranej rośnie do naprawdę wielkich rozmiarów!

Zakończenie będzie niedługie, gdyż nie ma co się zbyt wiele rozpisywać na ten temat. Moon Princess to fascynująca, choć także dogmatyczna gra. Ma ona jednakże swoje plusy (do 100 € i 100 darmowych spinów!), które powodują, że osąd tego produktu powinna jeszcze wzrosnąć. Zalecam!