Mighty Arthur – oryginalna zabawa dla wszystkich entuzjastów automatów

4.3 /5
100 funtów i 200 darmowych spinów Play Now

Z pozoru może się wydawać, że Mighty Arthur to wyłącznie zwykła gra hazardowa jakich niemało w Internecie. Rolki, znaki, barwy – wszystko to znamy już z całego mnóstwa szablonowych gier online. Ręczę mimo to, że gdy dociągniesz do końcówki recenzji, pojmiesz, na czym polega szczególność tej gry. Nie przedłużając już więc wstępu, zachęcam do przestudiowania zdawkowego opisu gry hazardowej Mighty Arthur.

Mighty Arthur prezentuje się dość standardowo, jeśli chodzi o oblicze samej gry i jej oprawę graficzną. Również sam interfejs, jest wyjątkowo stereotypowy i nie odstaje od tego, do czego przystosowaliśmy się. Tą cechę trudno jednoznacznie określić za przywarę czy zaletę, gdyż za mocno zależy to od prywatnych skłonności każdego gracza. Jeśli o moją osobę chodzi, to sam lubię funkcjonalność i nie korygowanie tego, co i tak jest już właściwe, a więc zwyczajny i mniej nowatorski interfejs programu Mighty Arthur wliczam na plus. To jak ty go ocenisz, zależy natomiast jedynie od ciebie.

Sprzętowe drobiazgi o Mighty Arthur

Mighty Arthur ma 5 kołowrotków, co prowadzi do tego, że slot ta nie odróżnia się zbytnio od lwiej części modnych gier hazardowych. Odnośnie tego jest to właściwie standardowy i mocno konserwatywny automat. Przy tym Mighty Arthur używa 20 paylinesów, co jak czuję jest w miarę sprawiedliwą sumą. Z pewnością udostępnia ona zyskanie dużej sumy kasy, biorąc w rachubę komentarze, jakie piszą na ten temat ludzie na grupach dyskusyjnych, poświęconych problematyce hazardowej. Największy możliwy zakład w Mighty Arthur sięga €2.5, co przy optymalnym szczęściu oraz dzięki przytoczonym dopiero co warunkom pozwala nam na zdobycie małej fortuny.

Mighty Arthur nie jest wprawdzie nadzwyczaj młodą grą, dlatego nie należy oczekiwać się po niej niezwykle fajnych sposobności i jakichś bardzo rewolucyjnych elementów. Niemniej Mighty Arthur posiada naturalnie No jackpoty, bez których obecnie trudno się obyć. Ich brak byłby na pewno nieprzewidzianą, jakkolwiek kłopotliwą niespodzianką. Nie powinniście się zamartwiać, to nie jest niespodzianka o której nadmieniałem.

Rzeczywista okazja – 100 funtów i 200 darmowych spinów w Mighty Arthur!

Jest nią zaś osiągalny w Mighty Arthur bonus! Zaadoptowaliśmy się już do tego, że to właśnie bonusy są czymś, czym autorzy najmocniej chcą skusić do swojego kasyna świeżych graczy. Im lepsza propozycja, tym obszerniejsze nasze zaciekawienie! Nic przeto dziwnego w tym, że posiadacze automatu, a więc przedsiębiorstwo Casino.com oraz jej autorzy, czyli Quickspin, uszczęśliwili nas bonusem w postaci 100 funtów i 200 darmowych spinów o szczególnie wysokiej wadze! Na skutek tego możność zwielokrotnienia swojej wygranej rośnie do naprawdę dużych wielkości!

Podsumowanie będzie zwięzłe, ponieważ nie ma co się zbyt dużo rozwodzić na ten temat. Mighty Arthur to ekscytująca, chociaż bardzo tradycyjna gra. Ma ona jednakże swoje walory (100 funtów i 200 darmowych spinów!), które prowadzą do tego, że ocena tego programu musi jeszcze wzmóc się. Polecam!