Mayana – autentyczna frajda dla wszystkich miłośników slotów

4.3 /5
100 funtów i 200 darmowych spinów Play Now

Pozornie może się wydawać, że Mayana to wyłącznie pospolita gra automatowa jakich mnóstwo w Internecie. Szpule, emblematy, kolorystyki – wszystko to kojarzymy już z wielu podstawowych gier internetowych. Zaświadczam mimo to, że gdy dociągniesz do zakończenia artykułu, zrozumiesz, na czym polega nieprzeciętność tej gry. Nie przedłużając już wobec tego wprowadzenia, nakłaniam do przestudiowania zdawkowego opisu gry slotowej Mayana.

Mayana prezentuje się raczej konwencjonalnie, jeśli chodzi o formę samej gry i jej szatę graficzną. Co więcej sam interfejs, jest wysoce stereotypowy i nie odróżnia się od tego, do czego przystosowaliśmy się. Tą cechę trudno jasno określić za minus czy pozytyw, gdyż za mocno jest to zależne od indywidualnych upodobań każdego użytkownika. Jeżeli o moją osobę chodzi, to sam lubię praktyczność i nie szlifowanie tego, co i tak jest już zdatne, czyli zwykły i mniej rewolucyjny interfejs programu Mayana zaliczam na plus. To jak ty go zaszeregujesz, zależy zaś jedynie od ciebie.

Techniczne detale dotyczące Mayana

Mayana posiada 9 szpul, co sprawia, że automat ta nie odstaje zbytnio od większości popularnych gier slotowych. Co do tego jest to właściwie typowy i bardzo staromodny program. Równocześnie Mayana ma 27 paylinesów, co jak czuję jest względnie uczciwą wartością. Bez wątpienia ułatwia ona zyskanie znacznej liczby grosza, biorąc pod rozwagę osądy, jakie piszą na ten temat osoby na forach internetowych, zadedykowanych materii hazardowej. Największy dopuszczalny zakład w Mayana równa się €10, co przy sposobnym szczęściu oraz dzięki przytoczonym wcześniej okolicznościom umożliwia nam na zyskanie średniej fortuny.

Mayana nie jest wprawdzie szczególnie nową grą, zatem nie warto oczekiwać się po niej szczególnie dobrych uwarunkowań i jakichś bardzo awangardowych detali. Niemniej Mayana ma ma się rozumieć No jackpoty, bez których współcześnie nie sposób dać sobie radę. Ich brak byłby bez wątpienia niespodziewaną, chociaż kłopotliwą niespodzianką. Nie powinniście się przejmować, to nie jest niespodzianka o której pisałem.

Rzeczywista gratka – 100 funtów i 200 darmowych spinów w Mayana!

Jest nią natomiast dostępny w Mayana bonus! Przyzwyczailiśmy się już do tego, iż to aktualnie gratisy są tym, czym twórcy najsilniej starają się pozyskać dla swojego kasyna nowych graczy. Im atrakcyjniejsza oferta, tym szersze nasze zainteresowanie! Nic przeto dziwnego w tym, że właściciele slotu, czyli przedsiębiorstwo Casino.com a także jej wynalazcy, czyli Quickspin, obdarowali nas bonusem w formie 100 funtów i 200 darmowych spinów o bardzo wysokiej wartości! Na skutek tego możność powiększenia swojej nagrody przyrasta do niezwykle wyniosłych rozmiarów!

Podsumowanie będzie krótkie, ponieważ nie trzeba się nazbyt wiele rozwodzić na ten problem. Mayana to interesująca, choć bardzo dogmatyczna gra. Ma ona mimo wzystko swoje atuty (100 funtów i 200 darmowych spinów!), które powodują, że ocena tego programu powinna jeszcze podskoczyć. Rekomenduję!