Lucky Lady Charm – stuprocentowa frajda dla wszystkich fanów slotów

4.2 /5
100% do 200 EUR Play Now

Złudnie może się wydawać, że Lucky Lady Charm to wyłącznie standardowa gra automatowa jakich wiele w Internecie. Bębny, znaki, kolorystyki – wszystko to znamy już z wielu zwykłych slotów internetowych. Daję gwarancję mimo to, że zanim dociągniesz do końca tej publikacji, zrozumiesz, w czym leży niepospolitość tej gry. Nie przeciągając już wobec tego wstępu, nakłaniam do przestudiowania zdawkowego komentarza dotyczącego gry slotowej Lucky Lady Charm.

Lucky Lady Charm prezentuje się dość klasycznie, jeśli chodzi o wygląd samej gry i jej szatę graficzną. Co więcej sam interfejs, jest wyjątkowo stereotypowy i nie odróżnia się od tego, do czego się przyzwyczailiśmy. Tą właściwość nie sposób kategorycznie określić za skazę czy pozytyw, ponieważ za mocno zależy to od osobistych skłonności każdego użytkownika. Jeżeli o mnie chodzi, to osobiście cenię sobie klarowność i nie naprawianie tego, co i tak jest już wartościowe, a więc standardowy i mniej nowatorski interfejs slotu Lucky Lady Charm zaliczam na plus. To jak ty go zaopiniujesz, zależy natomiast tylko od ciebie.

Technologiczne detale na temat Lucky Lady Charm

Lucky Lady Charm ma 5 kołowrotków, co powoduje, że slot ta nie odróżnia się zbytnio od większości znanych gier slotowych. Co do tego jest to właściwie konwencjonalny i bardzo staromodny program. Przy tym Lucky Lady Charm stosuje 10 paylinesów, co jak przypuszczam jest dość porządną sumą. Bez wątpienia ułatwia ona zdobycie dużej liczby kasy, biorąc pod rozwagę osądy, jakie pisują na jej temat osoby na grupach dyskusyjnych, poświęconych dziedzinie hazardowej. Maksymalny dopuszczalny zakład w Lucky Lady Charm równa się €5, co przy optymalnym farcie oraz dzięki wymienionym dopiero co warunkom pozwala nam na zyskanie niedużej fortuny.

Lucky Lady Charm nie jest może wyjątkowo nową grą, toteż nie ma co oczekiwać się po niej bardzo fajnych możliwości i jakichś mocno nowatorskich detali. Bądź co bądź Lucky Lady Charm ma oczywiście No jackpoty, bez których współcześnie ciężko się obejść. Ich brak byłby na pewno niespodziewaną, chociaż kłopotliwą niespodzianką. Nie powinniście się zadręczać, to nie jest niespodzianka o której pisałem.

Rzeczywista gratka – 100% do 200 EUR w Lucky Lady Charm!

Jest nią tymczasem udostępniony w Lucky Lady Charm bonus! Dostosowaliśmy się już do tego, iż to właśnie bonusy są tym, czym twórcy szczególnie próbują przyciągnąć do swojego kasyna nowych ludzi. Im konkurencyjniejsza oferta, tym większe nasze zainteresowanie! Nic więc dziwnego w tym, że właściciele gry, a więc firma NetBet i jej twórcy, czyli Novomatic, uszczęśliwili nas bonusem w postaci 100% do 200 EUR o naprawdę wielkiej randze! Z racji tego możliwość poszerzenia swojej wygranej przyrasta do bezgranicznie dużych wielkości!

Zakończenie będzie niedługie, bo też nie trzeba się zbyt wiele rozpisywać na ten problem. Lucky Lady Charm to pociągająca, chociaż również konserwatywna gra. Ma ona jednakże swoje walory (100% do 200 EUR!), które sprawiają, że opinia na temat tego produktu powinna dodatkowo przyrosnąć. Zalecam!