Legacy of Egypt – stuprocentowa frajda dla wszystkich miłośników automatów

4.0 /5
100% do 200 EUR Play Now

Złudnie może się wydawać, że Legacy of Egypt to po prostu zwykła gra slotowa jakich mnóstwo w Internecie. Rolki, symbole, kolorystyki – wszystko to znamy już z mrowia banalnych slotów online. Zaświadczam jednak, że kiedy dotrzesz do zakończenia tekstu, zrozumiesz, na czym polega szczególność tej gry. Nie wydłużając już więc wstępu, nakłaniam do przewertowania zwięzłego komentarza dotyczącego gry slotowej Legacy of Egypt.

Legacy of Egypt jawi się względnie standardowo, jeśli idzie o wygląd samej gry i jej oprawę graficzną. Poza tym sam interfejs, jest szczególnie tradycyjny i nie odbiega od tego, do czego się przyzwyczailiśmy. Tą właściwość nie sposób stanowczo oszacować za defekt lub plus, ponieważ za mocno zależy to od osobistych sentymntów każdego użytkownika. Jeżeli o mnie chodzi, to osobiście cenię sobie klarowność i nie poprawianie tego, co i tak jest już wartościowe, a więc typowy i mniej nowatorski interfejs automatu Legacy of Egypt zaliczam na plus. To jak ty go osądzisz, zależy zaś jedynie od ciebie.

Sprzętowe detale o Legacy of Egypt

Legacy of Egypt posiada 5 bębnów, co sprawia, że gra ta nie odstaje zbytnio od lwiej części znanych gier automatowych. Odnośnie tego jest to właściwie tradycyjny i bardzo konserwatywny slot. Jednocześnie Legacy of Egypt stosuje 30 paylinesów, co jak mniemam jest w miarę porządną sumą. Bez wątpienia udostępnia ona zdobycie wysokiej liczby grosza, biorąc pod uwagę komentarze, jakie pisują na jej temat gracze na forach internetowych, poświęconych dziedzinie hazardowej. Najwyższy dopuszczalny zakład w Legacy of Egypt wynosi €10, co przy optymalnym farcie oraz dzięki wspomnianym wcześniej okolicznościom umożliwia nam na osiągnięcie małej fortuny.

Legacy of Egypt nie jest wprawdzie bardzo młodą grą, dlatego nie należy spodziewać się po niej wyjątkowo porządnych możliwości i jakichś mocno awangardowych elementów. Bądź co bądź Legacy of Egypt ma oczywiście No jackpoty, bez których w dzisiejszych czasach ciężko poradzić sobie. Ich brak byłby z pewnością nieprzewidzianą, aczkolwiek przykrą niespodzianką. Nie musicie się martwić, to nie jest niespodzianka o której mówiłem.

Realna szansa – 100% do 200 EUR w Legacy of Egypt!

Jest nią za to osiągalny w Legacy of Egypt bonus! Przywykliśmy już do tego, iż to dokładnie premie są tym, czym autorzy najmocniej próbują pozyskać dla swojej firmy świeżych graczy. Im atrakcyjniejsza propozycja, tym szersze nasze zaciekawienie! Nic więc osobliwego w tym, że właściciele slotu, a więc spółka NetBet a także jej wynalazcy, czyli Play’n Go, uszczęśliwili nas bonusem pod postacią 100% do 200 EUR o bardzo sporej randze! Na skutek tego możność poszerzenia swojej nagrody rośnie do naprawdę wielkich wymiarów!

Zakończenie będzie skrótowe, gdyż nie trzeba się nadmiernie wiele rozpisywać na ten problem. Legacy of Egypt to interesująca, aczkolwiek także konserwatywna gra. Ma ona jednakże swoje pozytywy (100% do 200 EUR!), które sprawiają, że osąd tego dzieła powinna jeszcze wzrosnąć. Rekomenduję!