Laser Fruit – autentyczna radocha dla wszystkich sympatyków gier hazardowych

4.0 /5
do 100 € i 100 darmowych spinów Play Now

Z pozoru może się zdawać, że Laser Fruit to tylko typowa gra hazardowa jakich wiele w Internecie. Kołowrotki, emblematy, barwy – wszystko to kojarzymy już z wielu szablonowych gier online. Ręczę mimo to, że kiedy dojdziesz do zakończenia tekstu, pojmiesz, na czym polega niezwykłość tej gry. Nie wydłużając już więc początku, zachęcam do przestudiowania zwięzłego zarysu gry automatowej Laser Fruit.

Laser Fruit przedstawia się raczej standardowo, jeśli idzie o prezencję samej gry i jej szatę graficzną. Ponadtko sam interfejs, jest wysoce zwyczajny i nie odbiega od tego, do czego się przyzwyczailiśmy. Tą właściwość ciężko jasno zdefiniować za wadę lub atut, bowiem za mocno uzależnione jest to od indywidualnych sentymntów każdego użytkownika. Jeśli o moją osobę chodzi, to samemu lubię funkcjonalność i nie poprawianie tego, co i tak jest już właściwe, a więc typowy i mniej oryginalny interfejs programu Laser Fruit zaliczam na plus. To jak ty go zaopiniujesz, zależy zaś tylko od ciebie.

Sprzętowe drobiazgi o Laser Fruit

Laser Fruit posiada 5 szpul, co sprawia, że automat ta nie odstaje nazbyt od większości modnych gier slotowych. Co do tego jest to właściwie typowy i mocno zachowawczy slot. Równocześnie Laser Fruit posiada 243 paylinesów, co jak mniemam jest względnie godziwą sumą. Niewątpliwie udostępnia ona wygranie nielichej ilości kasy, biorąc pod rozwagę poglądy, jakie wypisują na jej temat gracze na forach internetowych, zadedykowanych problematyce hazardowej. Maksymalny możliwy zakład w Laser Fruit wynosi €5, co przy sposobnym szczęściu oraz dzięki wspomnianym wcześniej warunkom umożliwia nam na zdobycie małej fortuny.

Laser Fruit nie jest jednak wyjątkowo świeżą grą, zatem nie warto oczekiwać się po niej szczególnie porządnych uwarunkowań i jakichś mocno rewolucyjnych detali. W każdym razie Laser Fruit ma ma się rozumieć No jackpoty, bez których w dzisiejszych czasach nie sposób poradzić sobie. Ich brak byłby niewątpliwie nieoczekiwaną, jednak przykrą niespodzianką. Nie powinniście się zadręczać, to nie jest niespodzianka o której pisałem.

Wiarygodna sposobność – do 100 € i 100 darmowych spinów w Laser Fruit!

Jest nią za to osiągalny w Laser Fruit bonus! Przywykliśmy już do tego, że to dokładnie premie są czymś, czym programiści najsilniej starają się pozyskać dla siebie świeżych ludzi. Im atrakcyjniejsza propozycja, tym znaczniejsze nasze zainteresowanie! Nic więc dziwnego w tym, że właściciele automatu, a więc korporacja Mr Green i jej programiści, czyli Red Tiger, obdarzyli nas bonusem w postaci do 100 € i 100 darmowych spinów o naprawdę znacznej jakości! Na skutek tego szansa powiększenia swojej nagrody przyrasta do bezgranicznie wyniosłych wielkości!

Zakończenie będzie lakoniczne, bo też nie trzeba się zanadto wiele rozwodzić na ten problem. Laser Fruit to interesująca, aczkolwiek również ortodoksyjna gra. Ma ona mimo wzystko swoje walory (do 100 € i 100 darmowych spinów!), które prowadzą do tego, że opinia na temat tego programu powinna jeszcze wzmóc się. Polecam!